Reklam Gündemde: Serenay Sarıkaya Ve Mavi 25 Yaşında

2 dakika okuma süresi

Reklam Gündemde: Serenay Sarıkaya Ve Mavi 25 Yaşında

Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin'in rol aldığı reklam filmi ile Mavi 25'inci yaşını kutluyor. Reklam filmi hakkında tüm ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Mavi'nin Serenay Sarıkayalı yeni filmine ilgi büyük! Mavi'nin 25'inci yaşına özel çekilen reklam filminde dünyaca ünlü model Barbara Palvin de Serenay Sarıkaya'ya eşlik ediyor.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in reklam yüzü olduğu Koton'un "Kara Sevda" temalı reklamı hakkındaki yazımızı da okumak isterseniz tıklayınız.

Türkiye'de son dönemde en sevilen ve yıldızı parlayan oyuncular arasında yer olan Serenay Sarıkaya ile dünyaca ünlü model Barbara Palvin'in rol oynadığı reklam filmi yayınlandı.

Serenay Sarıkaya Instagram hesabından günlerdir Mavi reklam filmi çekimlerinden kareler paylaşıyordu. O karelerden bazıları:

Ünlü model Barbara Palvin de Instagram hesabından Serenay Sarıkaya ile çekilmiş bazı fotoğraflar paylaştı. 3.8 milyon takipçisi bulunan Barbara Palvin'in paylaştığı fotoğraflar:

Sarıkaya'nın Mavi reklam mesajı: "Hep parla!"

Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin'in rol aldığı reklam filminin başında gerçek bir hikayeden esinlenildiği belirtiliyor. Sarıkaya ve Palvin'in dikkat geçen performanslarının yanı sıra reklamda işlenen arkadaşlık teması da beğenildi. 

Reklam filminde Serenay Sarıkaya, "Sıfırdan başlıyorsan, karanlıktan korkma. En iyisini ümit et. Arkadaşlığı keşfet. Hayallerin büyük olsun. Güçlü ol. Düşmekten korkma. Kalk. Üstünü silkele. Ve yonu devam et. Cesur ol. Etraf karanlıksa, kendi ışığını kendin yap. Kalabalığın peşinden gitme. Kalabalığı peşinden sürükle. Ve hep parla!" mesajı verdi.

Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin'in reklam filmi, 7 Eylül Çarşamba saat 13:00 itibarıyla YouTube'da yaklaşık 50 bin kez izlendi ve 2 bini aşkın beğeni aldı. 

İşte Mavi'nin 25. yılına özel Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin'in rol aldığı reklam!

25 yaşına giren Mavi, 1 Temmuz'da 25'inci yaşını kutlayan Serenay Sarıkaya'ya sordu; "25 yaşında olmak nasıl bir duygu?"

Serenay Sarıkaya, aşk yaşadığı Kerem Bürsin ile beraber önceden de Mavi'nin 2 reklam filminde rol almıştı. Barbara Palvin ise Mavi için Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşına geçmişti.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html