Regl Konseptli Bir Mağazaya Hazır Mısınız?

2 dakika okuma süresi

Regl Konseptli Bir Mağazaya Hazır Mısınız?

Regl dönemlerinizde kendinizi rahat hissedebileceğiniz, ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir mağaza ister miydiniz? Buyrun açıldı;

Biz kadınlar için regl dönemlerinin ne denli sıkıntılı geçtiğini biliyoruz. Regl döneminde yaşadığımız ağrıların yanında, birçoğumuz ruhsal ve fiziksel olarak da bir değişime giriyoruz. Uzmanlar, kadınların regl döneminde adeta kişilik değiştirdiğini belirtiyor.

İçinde bulunduğu çalkantılı dönemin etkisi ile biz kadınların iştahları ve istekleri de artabiliyor. Bu dönemde bazı bir numaraya envai çeşit tatlıyı rahatlıkla yazabiliriz (Tatlı sevmeyen kadınlar istisna tabi). İkinci sıraya da şefkat, anlayış ve ilgi üçlüsünü yazabiliriz. Gerçi her kadın, haklı olarak, bu üçlüyü her dönem bekler. Ancak regl döneminde de daha hassas olduğumuzdan bunları daha da fazla istiyoruz. Üçüncü sırada ise, ağrılarımıza bir nebze derman olacak sıcak su torbası, battaniye ve ağrı kesiciyi yerleştirebiliriz.  Sıcak su torbası ve battaniyeyi alarak bir koltuğa saatlerce gömülmek isteyebiliyoruz. İşte o zaman bir sıcak çikolata hazırlarsanız sizden iyisi olmaz : )

Regl döneminde yaşadığımız bu süreci kolaylaştırmak adına dünyanın ilk regl konseptli mağazası açıldı. Evet, doğru duydunuz : ) Tüm dünyadan online sipariş verilen regl döngülerine göre tasarlanmış mağaza, New York'ta 5. Cadde üzerinde hizmet veriyor.

Mağazanın fikir sahibi, Tumblr kullanıcısı Sarah M., pek çok ürün hakkında çeşitli mağazalar hatta mağaza zincirleri bulunurken, neden regl dönemleri için bir mağaza olmadığını düşünerek bu işe adımatmış.

Geliri, New York'ta yaşayan evsiz kadınlara yardım amacıyla bağışlanacak mağazada, geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 

Alışveriş bölümünde çeşit çeşit çikolatalar, sıcak tutacak çoraplar, tamponlar, pedler, koruyucu olan iç çamaşırları ve pijamalar gibi birçok ürün bulunuyor.  

Farklı bir hediye olabilir : ) Ne dersiniz?

Regl konseptli mağazada yer alan farklı bölümler de dikkat çekiyor. Mağazada bir dinlenme bölümü yer alıyor. Bu bölümde dilerseniz oturabilir, dilerseniz uzanabilirsiniz. Tercih sizin.

“Ben eğlenmek istiyorum” diyorsanız, sizi şöyle alalım : ) Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla karaoke yapabileceğiniz bir bölüm de yer alıyor!

Ayrıca ziyaretçiler, mağazadaki bir kara tahtaya regl dönemlerine ait düşüncelerini paylaşmaya da davet ediliyor.

İster eğlenin, ister dinlenin : ) Bu mağaza sizin!

(Kaynak : www.brandchannel.com)

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html