Püsküllü Küpe Ne İle Kombinlenir?

1 dakika okuma süresi

Püsküllü Küpe Ne İle Kombinlenir?

Son zamanlarda trend olan ve kıyafetlerin tamamlayıcısı olan püsküllü küpeleri düğünlerde, davetlerde ya da günlük kıyafetlerde kullanılmaktadır.

İddialı kıyafetlerin gösterişli bir parçası olan püsküllü küpeler tercih edilen bir takıdır. Püsküllü küpeleri günlük hayatımızda kullanarak şık görünüme ulaşılabilir. Çeşitli renklerde ve değişik tasarımlarda püsküllü küpeleri bulmak mümkündür. Sizi ve tarzınızı tamamlayacak olan bu küpeleri internet sitelerinde de bulabilirsiniz. Ünlü sitelerin sayfalarında örnek kombinler yer almaktadır. Bu sayfalardan esinlenilerek kombin oluşturulabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Püsküllü küpeleri saç, makyaj ve kıyafet üçlüsüyle sizi yansıtan tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

püsküllü küpe

Evde Püsküllü Küpe Yapımı

Yaz mevsiminin trendi olan püsküllü küpeleri evde kendinizde yapabilirsiniz. Kendi istediğiniz renkte ve tasarımda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Püsküllü küpe yapımı ile ilgili birçok videolar mevcuttur. Kısaca bilgi olarak da öncellikle ip, makas ve halkayla püskül tamamlanabilir. Püskülün uzunluğunu iki parmak ya da dört parmak olarak ayarlayabilirsiniz. Kısa olmasını istiyorsanız iki parmak ideal bir ölçü olacaktır. Püsküllü küpe yapımı oldukça kolaydır ve eli yatkın olan insanların zorlanmadan zevkle yapacağı bu tarz küpelere istediğiniz objeyi yani melek, kelebek, yaprak gibi takıp günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

püsküllü küpe

Püsküllü Küpe Modelleri

En dikkat çekici aksesuar olan püsküllü küpeler; gold, otantik, etnik, siyah ya da bordo olarak çeşitli modelleri vardır. Çeşitli kıyafetleri değişik modelde bulunan püsküllü küpelerle tamamlamak mümkündür. Sade kıyafetlere hareketlilik katmayı başaran püsküllü küpeler tamamlayıcı trend aksesuarlar arasındadır. Tatil yerlerinde kolayca bulunan dükkanlarda ya da seyyar olarak satılan ve tercih edilen püsküllü küpeleri uygun fiyatta bulmak mümkündür. Takıların arasında mutlaka yer alması gereken küpe çeşidi olarak bulunması gerekir. Özel gecelerde olsun günlük hayatta olsun bir topuz sonrası tamamlanacak bir takıdır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html