Pürüzsüz Bir Cilt İçin 9 Öneri

1 dakika okuma süresi

Pürüzsüz Bir Cilt İçin 9 Öneri

En az uğraş ile kendiniz iyi hissedeceğiniz Pürüzsüz bir cilt için 9 öneri tavsiye ediyoruz.

Fazla miktarda su tüketiyor ve güneş koruma ürünleri kullanmadan asla güneşe çıkmıyorsanız doğru bir tercih yapıyorsunuz demektir. Ancak size daha iyi ve pürüzsüz bir cilt için yapmanız gereken başka önerilerimizde vardır.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin 9 Öneri

 1. Her daim tonik kullanmalısınız. Yüzünüzü yıkayıp çıktıktan sonra ve nemlendirici kullanmadan önce kesinlikle tonik kullanmalısınız. Kullanmış olduğunuz tonik makyajdan kalan atıkları temizler ve cilt gözeneklerinizi sıkılaştırır.
 2. Sabah kalktığınızda kendinize zaman ayırarak cildinizi güne karşı koruma altına almalısınız. Makyaj yapmadan önce yaşlanmaya karşı etkili gündüz kremlerinden kullanmalısınız.
 3. Filtrelenmiş bol miktarda su tüketerek yüzünüzü normal sulardaki ağır metallerden korumalısınız.
 4. Cildinizi önce su ile temizleyin sonra ikinci temizliği ise makyaj temizleyici kremler ile yapın. Her hafta bir defa peeling yaptırmanız cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.
 5. Selüloit ile mücadele etmek için fırça masajı yapmanızı öneriyoruz. Yüzünüze yumuşak bir fırça ile dairesel hareketler le masaj yaparsanız, cildinizdeki ölü hücrelerden kurtulmuş olursunuz.

 1. Cildinizi yaşlanmaya ve siyah noktaların oluşumunda rahat bırakmalısınız. Bunun açıklaması cildinize asal el ile müdahale etmemelisiniz ( sivilce sıkmak vs. )
 2. Stres bütün hayatınızın en kötü düşmanıdır. Stresten uzak durun sakin bir hayat yaşamanız cildinizin ve sağlığınızın en iyi dostudur.
 3. Cildinizin yaşlanmasını yavaşlatmak için ve cildinizin esnekliğini geri kazanması için içerisinde küçük partiküller bulunan serum kullanmalısınız.
 4. Kullandığınız ürünlerin etiket fiyatlarına aldırmayın. En kaliteli cilt ürünleri içeriği en basit olan ürünlerdir. Cildinizin problemlerini öğrenip buna göre ürünler almanızda yarar vardır.

Bütün kadınlar pürüzsüz bir cilde sahip olmak için yukarıda bahsettiğimiz pürüzsüz bir cilt için 9 öneri gibi benzer birçok yöntem kullanarak cilt güzelliklerini sağlamaktadırlar.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html