Prenses Sindy Keskin Color'da!

1 dakika okuma süresi

Prenses Sindy Keskin Color'da!

Özellikle kız çocuklarının dikkatini çekecek bu habere bir atın deriz! Prenses Sindy Keskin Color'da... Nasıl mı? Ayrıntılarda buluşalım...

Keskin Color'dan özellikle kız çocuklarınızı ilgilendirecek bir yenilik geldi! Keskin Color Prenses Sindy'yi çocuklarınızla buluşturuyor! Nasıl mı? Gelin tüm ayrıntıları ile anlatalım; Lisanslı Sindy ürünleri, doğum günü kartlarından bloknotlara; okul etiketi, kutu dosya, saplı çanta ve kaplama kağıtlarından çeşit çeşit defterlere kadar tüm ihtiyaçları karşılıyor.

keskin kolor

İngiltere’de çocuklara yönelik bir oyuncak olarak tasarlanan Sindy, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmakla kalmadı aynı zamanda kız çocukların rol model aldıkları bir moda ikonu olmayı da başardı. Sevilen karakter, bugün sadece minik kızların değil annelerinin de ilgi odağı… Sindy, şimdi kırtasiye sektöründe kalitesi ile adından söz ettiren Keskin Color’ın lisanslı ürünleri ile hayranlarına harika bir sürpriz yapıyor. Keskin Color’ın Sindy koleksiyonu, karakterin hayranlarına hem okulda hem de okul dışında kullanabilmeleri için birçok farklı seçenek sunuyor. Keskin Color, üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor. Keskin Color’ın lisanslı Sindy koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor!

keskinkolor2

Daha İyi Yaşam olarak biz, Keskin Color'un yeni tasarımlarına bayıldık! Peki ya siz bu güzel tasarımlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşmaya ne dersiniz?              

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html