Pratik Ev Temizliğinin Püf Noktaları

1 dakika okuma süresi

Pratik Ev Temizliğinin Püf Noktaları

Temizlik deyince tüm enerjimiz koşarak uzaklaşıyor biliyoruz ama sizler için derlediğimiz pratik ev temizliği yazımızla işiniz kolaylaşabilir!

Günümüzde birçoğumuz çalışıyor. Hal böyle olunca evde kalıp temizlik yapmaya pek vakit kalmıyor. Evi o halde dağınık bırakamayacağımıza göre pratik bir şekilde yapılabilir diye düşünüyoruz.

Daha İyi Yaşam olarak derlediğimiz yazımızda biz kadınların işini kolaylaştıracak çok güzel tüyolar yer alıyor. O zaman pratik ev temizliğinin püf noktaları neymiş öğrenelim..

Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Pratik Ev Temizliğinde Camlar!

Pratik ev temizliğine öncelikle camları açmak ve evi havalandırmakla başlamalısınız. Bütün gün evin içinde kol gezen ağır kokuyu evin dışına atmak için en etkili çözüm bu diyebiliriz. Camlarınızı açıp evinizi güzelce havalandırdıktan sonra ikinci aşamaya geçebilirsiniz.

pratik ev temizliği

Pratik Ev Temizliğinde Salon!

Salon evin en çok ziyaret edilen alanı olduğundan dolayı hak verirsiniz ki salonlar çok çabuk dağılıyor. Hele bir de kalabalık bir aileye sahipseniz kiminin çorabı, kiminin kazağı ve ya çocuğunuzun oyuncakları solanda yer alabilir. Hatta bazen bunun burada ne işi olduğuna anlam veremediğiniz anlar olabilir.

Pratik ev temizliğiniz için öncelikle elinize büyük sepet alın ve evinizdeki dağınık parçaları bu sepete toplayın. Daha sonra da bu sepettekileri yerlerine yerleştirin. Sonuç olarak salonunuz hızlıca toplanmış olacak. Son olarak evinizi süpürmeye başlayabilirsiniz.

pratik ev temizliği

Pratik Ev Temizliğinde Yüzey Temizleme!

Evinizin yüzeylerini dezenfekte etmek için size ev yapımı temizlik ürünü önerisi paylaşacağız. Biraz suyun içerisine beyaz sirke ve güzel bir koku esansı katarak mükemmel bir temizleme suyu hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu suyu bir sprey şişesine koyduktan sonra pratik ev temizliğinizde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Pratik ev temizliği için sizin önerileriniz neler?

Editörün Seçimi: Ev Temizliğinde Soğan Mucizesi

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html