Parmaklara Masaj Yapılması Birçok Hastalığı İyi Geliyor

1 dakika okuma süresi

Parmaklara Masaj Yapılması Birçok Hastalığı İyi Geliyor

Parmaklarınıza yapacağınız basit masaj uygulamasıyla birçok hastalığın önüne geçebileceğiniz biliyor musunuz? Detaylar Daha İyi Yaşam’da!

Parmaklara masal yapılması birçok hastalığa iyi geliyormuş. Duyda inanma derler ama doğru olabilir hanımlar :) Merak ettik bakalım neymiş işin aslı..

Eski Çin filozofu Jean Shin Jyutsu'ya göre, ellerin belirli noktalarını uyararak duygusal ve fiziksel sağlık korunabilir.

Bu alternatif tıp, parmaklardaki hayati noktaları aktive ederek vücudun enerji akışının dengelenmesine odaklanmakta.

Bu tıbbın ilkesi, her parmağın belli bir duygu yaratan, vücuttaki belirli bir organla ilişkili olması. Tek yapmanız gereken belli bir parmağı 3-5 dakika basılı tutmak.

Bu esnada derin nefes almayı unutmayın. Toplam vücut hizalaması için her parmağınızı ayrı ayrı 3 dakikadan daha kısa bir sürede masaj yapmanız gerekir.

Şimdi sizlere parmakların belirli organlarla ve duygularla olan bağlantısını yazacağız ve masaj yaparak hangi problemlerin çözüleceğini anlatacağız:

Parmaklara Masaj Yapılması Birçok Hastalığı İyi Geliyor

Başparmak - mide ve dalak; Kaygı ve depresyon; Sinirlilik, karın ağrısı, baş ağrısı, cilt problemleri;

İşaret Parmağı - böbrek ve mesane; Korku, karışıklık ve hayal kırıklığı; Sindirim bozuklukları, kas ağrısı, diş ağrısı, bel ağrısı;

Orta Parmak - karaciğer ve safra; Kararsızlık, öfke ve sinirlilik; Yorgunluk, menstrüel ağrı, frontal baş ağrısı, migren, görme sorunları, kan dolaşımı;

Yüzük Parmağı - kolon ve akciğerler; Üzüntü, reddetme korkusu, olumsuzluk; Hazımsızlık, astım, deri hastalıkları, solunum problemleri, kulak çınlaması;

Serçe Parmak - kalp ve ince bağırsak; Kaygı, sinirlilik ve benlik saygısı eksikliği; Kalp rahatsızlığı, gaz, boğaz ağrısı, kemik bozukluğu

Zihin Ötesi Terapisini Kimler Yaptırmalı

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html