Özgürlükçü Kova Burcu Kadını ve Bilinmeyenleri

3 dakika okuma süresi

Özgürlükçü Kova Burcu Kadını ve Bilinmeyenleri

Kova burcunun bilinmeyen özellikleri Daha İyi Yaşam'da!

"Kova burcu ve Bilinmeyenleri"ni Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Başarılı ve marifetlidir

Çok marifetli, akıllı ve beceriklidir. Eşi, onun sözlerine değer verirse, başarıya daha çabuk ulaşır.

Sivri dilli ancak anlayışlıdır

İçi dışı bir Kova kadınının sivri dili ve açık tavrı sürtüşmelere sebep olabilir. Karşılıklı anlayış her şeyin üstesinden gelebilir. Kova kadınları anlayışlıdır. İyi bir dinleyicidir. Düşünür, tartar ve hemen çözüm üretir. Pratik ve serinkanlı düşünürler.

Yöneticilik vasıfları vardır

Geleceğe umutla bakan karizmatik ve güçlü bu kadınlar, iyi eğitim aldıkları takdirde, üst düzey yöneticiliklerde görev alıp, yanlış sistemi tamamen değiştirecek güce sahip olabilirler.

Annelik pek ona göre değildir

Anne olmayı pek beceremezler, çocuklarına bebekliklerinden itibaren, büyük gibi davranırlar. Onların sanatsal yeteneklerini ortaya çıkartmaya çabalarlar. Sosyal ilişkilere çok önem verdiklerinden, çocuklarının iyi arkadaşlıklar kurmasına özen gösterirler. Hayat tecrübelerini masal edasıyla anlatırlar.

Yalnız kalmak ister

Çok canlı ve enerji doludur. İnsanlarla birlikte olmaktan, yakın ilişkiler kurmaktan hoşlanırlar. Fakat ortada bir neden yokken birdenbire çevresinden koparak yalnız kalmak isteyebilir. İnsanlar, bu hallerine anlam veremeyebilir ama onları iyi tanıyanlar bu durumun geçici olduğunu, yakında aralarına döneceğini bilirler.

Değişkendir ama aynı kalır : )

Garip ama, hem değişip hem de aynı kalmayı başaran ilginç kadınlardır. Birlikte olduğu erkeğin, bu bukalemunu anlaması, değişen renklerin ne anlama geldiğini çözmesi gerekir.

Yardımseverdir

Hayır işlerine, azınlıkların haklarını koruyan derneklere destek verme gibi işlerle uğraşabilirler. Onun, bu tür işlerle uğraşmasına karışmayan, duygusal geçişlerini kabullenen ve her şeyden önce özgürlüğüne saygı duyan bir erkeğe ihtiyacı vardır. Aslında bir erkeğe ihtiyaç duyduğunu itiraf edecek en son kadın odur ama, hoşuna gitmese de yoğun temposu içinde ara sıra başını göğsüne dayayıp dinleneceği bir erkeğe ihtiyaç duyar.

Kısıtlamaz

Kıskanç ve kısıtlayıcı değildir. Böyle bir erkekle de asla beraber olmak istemez.

Her şey gibi cinselliği de önde tutmaz

Cinselliğe fazla düşkün değildir. Bazı erkekler onları soğuk bulabilir. Ama sorun, ne soğukluk ne de isteksizliktir. Son derece adil Kova kadını, hayatın hiçbir gereğinin, diğerinden önde gelmemesi gerektiğine inanır. Cinselliğe bakışı da böyledir.

Duygusaldır

Duygularına kapılmayı istemese de oldukça duygusaldır. Ama belli etmek istemez. Her şeyi düşünür ve anlamaya çalışır. Neden böyle hissediyor, ne yapmalı, ne olacak diye aşkını bile ameliyat masasına yatırır.

Olgun, sempatik ve dürüsttür

Asla kötü niyetli olmaz, ilişkilerinde ciddi ve olgun bir yaklaşım içinde olur. Sempatik tavırlarıyla partnerini hayran bırakır. Dürüsttür, sevdiği kişiyi sahiplenir, onun için her türlü fedakarlığı katlanır.

Her zaman nettir

Düşüncelerinde nettir, asla kimseyi oyalamaz. Sevdiği kişiye yakın olur, onunla paylaşımlarında rahat davranır, sevmediği ortamlarda bulunmayı kabul etmez. Ayrıca hoşlanmadığı konularla ilgili düşüncelerini dile getirir, partnerinin değişmesinde etkili olmaya çalışır.

İltifattan hoşlanır

Kendini beğenir ve partnerinin sürekli kendisini beğendiğini ifade etmesini ister. Attığı adımların partneri tarafından desteklenmesinden mutluluk duyar. Partneriyle yaşadığı paylaşımlarda sesine kulak verilmesini ister. Sevmediği şeylerin ise zorla ona kabul ettirilmesinden rahatsızlık duyar.

Kova'nın uzun süreli aşk yaşayacağı burç 

Uzun süreli bir ilişkiyi yengeç burcundan bir partnerle yaşayabilirsiniz. Her isteğinizin kabul edilmesi ve sakin bir ilişkinin varlığını, yengeç burcuyla kuracağınız ilişkiyle yaşamanız mümkün görünüyor.

Kova'nın macera yaşayacağı burç

Maceracı ruhunuza ancak bir Yay burcu partneri hitap edebilir. Yay burcu ile başlayacağınız bir ilişkide değişik ve güzel maceralar yaşayabilirsiniz. Hayatın birçok alanında katifli anlar geçirebilirsiniz.

Kova'nın aradığı cinsel partner

Koç burcuyla cinsel mutluluğu yaşayabilirsiniz. Beklentilerinize olumlu ve tatmin edici cevaplar almanız güzel bir birlikteliğin yaşanabileceğini gösteriyor.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 3
  emoji
 • 8
  emoji
 • emoji
 • 3
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 5
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html