Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

1 dakika okuma süresi

Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

Öğretmenler gününe sayılı günler kala öğrencileri hediye telaşı sardı. İşte öğretmeninize hediye edebileceğiniz en güzel hediyeler..

Daha İyi Yaşam sizler için öğretmenler gününe özel en özel hediyeleri listeledi. Hala hediye almayanlar ve hediye seçiminde karar veremeyenler için müthiş hediye önerileri. Öğretmenlere en özel gününde en sıcak hediyeyi siz verin.

Öğretmenlere hediye alınacak diye bir kural yok elbette. Ancak en kutsal mesleği icra eden öğretmenlerinize küçükte olsa bir hediyeyle sevindirmeye ne dersiniz.

İşte 24 Kasım öğretmenler günü için hediye önerileri:

Kol düğmesi:  Bir öğretmene hediye edilebilecek en özel hediyelerden biridir kol düğmesi. Öyle sandığınız kadar da pahalı değildir. Bütçenize uygun bir tane kol düğmesi hediye edebilirsiniz.

Çikolata: Eğer hediye vereceğiniz öğretmeniniz çikolata seviyorsa bu en güzel hediye olacaktır.

Kravat: Erkek öğretmenleriniz için ideal olan hediye alternatiflerinden biri de kravattır. Her kullandığında sizi hatırlaması güzel olacaktır.

Çiçek: Çiçek sanırım en güzel hediyedir. Çiçeklerinizin içine öğretmeninize özel bit not eklediğinizde harika bir hediye seçimi yapmış olacaksınız.

Özel ahşap defter:  Öğretmeninizin isminin yazdığı ahşap bir defter hediye edebilirsiniz. Tek başınıza bütçeniz yetmiyorsa birkaç arkadaşınız para biriktirip alabilirsiniz.

İsme özel şık kalem: Öğretmenlerin en güçlü silahı kalemleridir. Bu nedenle ismini yazdırabileceğiniz bir kalem seti hediye etmeniz çok özel olacaktır.

Ahşap duvar saati: Öğretmeninize olan sevginizi en güzel şekilde dile getiren hediye çeşitlerinden biri de ahşap duvar saatleridir. Böylece öğretmeniniz sizi hep hatırlayacak.

Kupa: Öğretmeninizin öğretmenler gününü kutladığınız yazısı ve isminin yer aldığı güzel bir çay veya kahve kupası hediye edebilirsiniz.

Yastık: Biraz değişik bir hediye olsun istiyorsanız öğretmeninizin güzel bir fotoğrafının yer aldığı baskılı bir yastık hediye edebilirsiniz. Özellikle sınıf öğretmenleri ve edebiyat öğretmenleri için ideal bir hediyedir.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere öğretmenlere alınabilecek en özel hediye örneklerini sıraladık. Sizce öğretmenler için en özel hediye ne olabilir?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html