Oğlak Burcu Erkeğine Dair Her Şey

2 dakika okuma süresi

Oğlak Burcu Erkeğine Dair Her Şey

Oğlak burcu erkeğinin bilinmeyenleri Daha İyi Yaşam'da!

"Oğlak Burcu Erkeğine Dair Her Şey"i Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Erken olgunlaşırlar

Oğlak erkekleri, genç yaşlarından itibaren, kendilerinden büyük insanlarla arkadaşlık ederler. Erken gelen olgunluk, yaşıtlarıyla arasında uçurumlara sebep olabilir. Bu nedenle, gençlik yılları biraz sancılı geçebilir.

Heveslerine teslim olmaz

Geçici hevesler ona göre değildir. Tutkularını esiri olmaz. En azından olmamak için elinden geleni yapar.

Tam bir yönetici adayıdır!

O, ihtiyatlı bir bilgedir. Asla düşünmeden hareket etmez. Yönetici doğmuştur. İşinde, er yada geç yönetici konuma gelir. Kendi işinin sahibi olursa daha çok mutlu olur. Farkında olmadan etrafındaki insanları yönetmeye, yönlendirmeye çalışabilir. Daha da ötesi, katlanılması zor, dediğim dedik tipler olabilirler.

Duygularını içinde yaşar

Oğlak erkeği, duygularını konusunda ser verip sır vermemeyi tercih eder. Aslında duyguları derin, sevgisi büyüktür.

Güvenilir bir eş arar

Birlikte olacağı kadının, iyi ve kötü gününde yanında olmasını ister. Aradığı, kendisi kadar güvenilir bir eştir. Umutsuzluğa düştüğü anlarda, hayatın hoş yönlerini gösterebilen, ona enerji verebilen bir kadın, Oğlak erkeğine başarı yolunu açabilir.

Kurallarını çiğnemeyin!

Oğlak erkeğinin ölesiye bağlı olduğu kuralları, hayatı kolaylaştırdığı kadar zorlaştırabilir de. En iyisi, onun kullarına uyum sağlamaktır. Gülü seven dikenine katlanır!

Onun sorunu hata yapmaktan nefret etmesidir

Ona, hataların da hayatın bir parçası olduğunu hatırlatacak, anlatabilecek bir kadın, fazla tedbirden kaynaklanan sert tutumunun üstesinden gelebilir.

Çok çılgın değildir

Görgülü, ölçülü, birlikte olmaktan gurur duyacağı bir kadın, aynı zamanda dışa dönük, rahat, dünyaya pembe bakabilmelidir. Eşi, eğlenmesi gerektiğini hatırlatırsa, çok çılgın olmamakla birlikte, hoş bir sosyal hayatları olabilir.

Evinde huzur ister

Evlendiğinde, ailesini dış dünyadan gelen her türlü tehdide karşı korumak ister. Bunun karşılığında da korunmuş bölge ilan ettiği evinde, huzur, güven ve düzen ister. Sevginin, aşırılık demek olmadığının farkındadır.

Sevgi için kanıt istemez

Eşinden, sevgisini ispatlaması için olmadık kanıtlar beklemez. O, mantıklı bir adamdır, aşkı bile mantıklı yaşar. Sabırlıdır, yaşanılan sorunlara tahammülle yaklaşır.

İsteklerini açıkça belli eder

Her daim sevgisini belli eder, istemediği şeylere itiraz eder. Partnerinin onu anlamasını zorlaştırmaz. Net hareket eder, isteklerini belli eder. Etkileneceği olumsuz olsa da sorunlarını sevdiği kişiye yansıtmaz, olayları toz pembeyle anlatır.

Oğlak'ın uzun süreli aşk yaşayacağı burç 

Balık burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. İsteklerinize, beklentilerinize olumlu yaklaşması yaşadığınız ilişkide işinize gelebilir. O yüzden balık burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşama şansınız olabilir.

Oğlak'ın macera yaşayacağı burç

Hayatı sade ve monoton yaşayan bir yapınız olmasına karşın arada bir bu psikolojiden kurtulmak isteyebilirsiniz. Özellikle bu atmosferden sizi uzaklaştıracak bir partnerinizin olmasını istiyorsanız başak burcuyla ilişki kurmaya çalışmalısınız. Başak burcunun macera yaşama isteği ve uyumlu yapısı güzel anlar yaşamanıza olanak tanıyabilir.

Oğlak'ın aradığı cinsel partner

Boğa burcuna olan biri ile cinsel anlamda mutlu olabilirsiniz. İkinizin de birbirinizi mutlu etmeniz, sorun yaşayamayacağınızı ve uyumlu bir ilişki yaşayacağınızı gösteriyor.

Editörün Seçimi: Kadınllar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html