Oğlak Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Oğlak Burcu 2017 Kasım Yorumu

Oğlak burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Oğlak burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay ruhani konularla ilgili bir eğitime başlayabilirsin. Kendi kendine vakit geçirmek ve kafanı dinlemek sana çok iyi gelecek. Hayatından istemediklerini çıkartmak ile ilgili karar alabilirsin.

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca aşk hayatında temkinli olmalısın. sevgilinle veya çocuklarınla iletişim kurarken sorun yaşayabilirsin. Olaylara karamsar yaklaşmadan çözüm odaklı olmalısın. 

kasım7 Kasım'dan itibaren yeni bir sosyal çevreye girebilirsin. Kulüplere ve derneklere üye olabilirsin. 18 Kasım'dan itibaren hayallerini gerçekleştirmek için girişimde bulunabilirsin. Ay boyunca kariyerine ve hedeflerine yönelik girişimlerde bulunabilirsin. 

Ancak patronların ve hayatındaki otorite figürleri ile iletişim kurarken daha ılımlı olmalısın. Sert tavırların zararlı çıkmana sebep olabilir. Disiplinli ve çalışkan hareket etmen gereken bir dönemdesin. Ancak aşırı yargılayıcı ve şekilci bir tutum içinde olmamalısın. 

2017 Kasım ayı Oğlak Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html