Norma Kamali’nin 6 Güzellik Sırrı

2 dakika okuma süresi

Norma Kamali’nin 6 Güzellik Sırrı

Dünyaca ünlü modacı Norma Kamali'nin güzellik sırlarını öğrenmeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

İkonik kıyafetlerin moda tasarımcısı Norma Kamali’nin 6 güzellik sırrını sizler için derledik.

Norma Kamali’nin Güzellik Hakkında İpuçları

Saç Bakımı

Norma Kamali, saçlarının daha güzel ve daha dolgun görünmesi için ahşap bir saç fırçası ile her sabah saçlarını fırçalıyormuş. Böylelikle saçlarını kuvvetlendiriyor ve elektriklenmesini önlüyor. Daha güçlü ve güzel saçlar için sizde saçlarınızı ahşap saç fırçası ile fırçalamaya ne dersiniz?

norma kamali

Yüz Bakımı

Norma Kamali’nin de yüz bakımı sırrı yeşil çaydan geçiyor. Kırışıklıklarını azaltmak ve göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için yüzünü gün içerisinde yeşil çay ile yıkıyormuş. Böylelikle hem doğal bir peeling yapıyor hem de yüzünü tam anlamıyla temizliyor. Çayın ılık olması ise işin püf noktası!

norma kamali

Kulak Masajı

Norma Kamali, dinlenmek ve kendi vücudunu şarj etmek için kulaklarına ve kulak arkasına masaj yapıyor. Diğer tüm organlarına yardımcı olduğunu düşündüğü bu masaj stilini işaret parmağı ve orta parmağını kullanarak çeşitli hareketler ile yapıyor. Norma Kamali’nin masajını evde yalnızca 10 dakika denemeye ne dersiniz? Sinirlerinizi uyardığınız için rahatlayacağınıza emin olabilirsiniz.

norma kamali

Yumuşak ve Dolgun Dudak

Norma Kamali’de her kadın gibi dolgun ve yumuşak dudak sevenlerden. Kendisine büyük dudakları yakıştırdığı bilinen Norma Kamali, şeker tüketimini en aza indirerek dudaklarının yumuşaklığını koruyor.

norma kamali

Uyku

Uykunun önemini bilen bir kadın olan Norma Kamali, dinlendirici ve rahatlatıcı bir uyku için avokado, bal veya ceviz diyeti uygulayarak uyku kalitesini arttırıyor ve gece uyanmalarını engelliyormuş. Sizde uykunuzdan daha fazla verim almak için bu süper güçlü üç besini denemelisiniz.

norma kamali

Sıcak Su

Sıcak suyun faydasının saymakla bitmeyeceğini artık hepimiz biliyoruz. Norma Kamali’de bunu fark etmiş olacak ki hararetini alması ve gün içerisinde tok kalma süresini uzatmak için oda sıcaklığındaki suyunu odasından eksik etmiyormuş.

norma kamali

Sizin Norma Kamali ile benzer yaptığınız alışkanlıklarınız var mı? Bizimle paylaşın :)

Yüz Çizgilerimizin Çok Daha Az Görünmesini Sağlayan Makyaj Tekniği

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/-12707.html