Neyi Nasıl Giymeli? - Trençkot

2 dakika okuma süresi

Neyi Nasıl Giymeli? - Trençkot

Sonbahar'ın temsilcisi trençkotu iki farklı şekilde yorumladık! Ayrıntılar Daha İyi Yaşam'da!

Herkese yeniden "Neyi Nasıl Giymeli?" serimizden merhaba!

Serimizin bir önceki yazısında "Neyi Nasıl Giymeli? - Mom Jean" isimli bir yazı yazmıştık. O yazıyı da okumak için tıklayınız. 

Hazır havalarda soğumuşken gardıroplar tersine dönüyor, ve kışlıkları da dolaba çıkarıyoruz. E biz de dedik ki sonbahar'a en yakışan parça ne? Tabi ki her kadının dolabında olması gereken en trend parça trençkot!

Biz de gerek yağmurlu, gerek rüzgarlı sonbahar günleriyle en şık şekilde nasıl başa çıkarız dedik ve sizler için bu yazıyı derledik! Gündüz ve akşam şıklığını bu yazıda bir arada göreceksiniz! Umuyoruz ki beğenirsiniz ve bu trençkot kombinleri size ilham kaynağı olabilir!

Eğer kombinleri merak ediyorsanız; yazımızı okumaya devam edin! 

1. Sonbahar Gündüz

Senenin hit parçalarından olan paçası püskül detayları pantolonları biraz sonbahar biraz da sokak tarzıyla harmanladık. Omuzları açık olan ince siyah kazağınızla da güneş açtığında yaz, hava kapalı olduğunda kış yaşayacaksınız. Beyaz spor ayakkabılarınızla da havaya ayak uyduracaksınız! Ensede topladığınız saçlarınızı detaylı küpelerinizle hareketlendirin. En son dokunuş ise kombine stil oyunu yapmak için çanta seçiminde! Bizim sizler için seçtiklerimiz bunlar.. 

Kombin ayrıntıları için tıklayınız. 

*Görsel Daha İyi Yaşam'a Özgüdür.

2. Sonbahar Akşamı 

Akşam saatlerinde de daha düz bir kombin tercih etmek daha doğru bir seçim olabilir. Trençkotunuzla aynı orantıda uzunlukta bir elbise ve onunla uyumlu ayakkabı ve çantayla kombinin eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Tabi ki kombine hareket katmak isteyenleri de unutmadık ve bu küpeleri sizler için seçtik!

Kombin ayrıntıları için tıklayınız. 

*Görsel Daha İyi Yaşam'a Özgüdür.

Bu kombinler zihninizde yeni bir siz oluşturdu mu ? Bir sonraki "Neyi Nasıl Giymeli? " serimizde görüşürüz! O zamana kadar bir sonraki parçamızı da siz belirleyebilirsiniz!

Yaptığımız kombinlerin tamamını görmek için tıklayın.  Yedek hesabımıza da ulaşmak birtık yakınınızda! Polyvore hesabımızdan bizi takip edebilir, yaptığımız setleri beğenebilirsiniz! 

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Moda  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html