Neyi Nasıl Giymeli? - Çorap Çizme

2 dakika okuma süresi

Neyi Nasıl Giymeli? - Çorap Çizme

Senenin en dikkat çekici parçası olan çorap çizme nasıl kombinlenmeli? Bu trendi stilinize nasıl yansıtabilirsiniz, sizler için derledik!

Herkese yeniden "Neyi Nasıl Giymeli?" serimizden merhaba!

Serimizin bir önceki yazısında "Neyi Nasıl Giymeli? - Trençkot" isimli bir yazı yazmıştık. O yazıyı da okumak için tıklayınız. 

Yılın en trend parçası, en gözde parçası ne diye sorsak birçoğunuz çorap çizme der! Bence de gerek yarışma programlarında gerekse sokak da çorap çizmeler bu sene çok fazla ön planda..

Peki sizce çorap çizme nasıl giyilmeli, giyerken nelere dikkat etmeli ve ne gibi stil hatalarına düşmemeleri öğrenmek istiyorsanız,yazımızı okumaya devam edin.. Daha İyi Yaşam sizler için çorap çizme nasıl giyilmeli derledi!

Eğer kombinleri merak ediyorsanız; yazımızı okumaya devam edin! 

Çorap çizme seçiminde nelere dikkat etmeli?

Çorap çizmeler genelde dizinizin üstünde biteceği ve bu hareket etmenizi zorlaştıracağı için burada ilk adım rahatlığı olmalıdır. Çorap çizmenin sizin kalıbınıza uygun ve içinde rahat etmeniz burada en önemli iki nokta!

Çorap Çizme Nasıl Giyilir?

Şüphesiz yapılacak en iyi kombinler eteklerden çıkar. Ancak bu noktada etek seçimi çok büyük önem taşıyor.. Eğer günü kurtarmak isterseniz mini bir etekle kombinleyip çıkabilirsiniz. Ancak diz altında biten veya uzun etekler, çorap çizmelerin modelini arka plana atıyor ve bizce pek göz doldurmuyor..

Aynı zamanda pantolonla da kombinleyebileceğiniz çorap çizmeler de pantolon seçimi de büyük önem taşıyor... Daha çok skinny pantolonlar ve vücudu tamamen saran taytlar da çorap çizmelerle oldukça şık bir görüntü sağlıyor!

Üstünüze atacağınız palto da çorap çizme kombininde büyük öenm taşıyor.. Fazla uzun veya fazla kısa paltolar orantısız bir görüntüye neden olacağından daha çok orta boy palto ve kabanlar çorap çizmeyle birlikte tercih edilmelidir. 

Peki çorap çizme için bizim size önerilerimiz neler?

1. Kış Gündüz

Daha doğal tonlarda renk seçimleri ve içinde daha rahat edebileceğiniz parçaları sizler için seçmeye çalıştık. 

Kombin ayrıntıları için tıklayınız. 

*Görsel Daha İyi Yaşam'a özgüdür.

2. Kış Akşam

Daha çok siyah tonlarını tercih ettiğimiz bu kombinde, çorap çizmeyle birlikte ince mus çorap kullanmayı unutmayın.. Bizim sizler için seçtiklerimiz bunlar..

Kombin ayrıntıları için tıklayınız. 

7

*Görsel Daha İyi Yaşam'a özgüdür.

Bu kombinler zihninizde yeni bir siz oluşturdu mu ? Bir sonraki "Neyi Nasıl Giymeli? " serimizde görüşürüz! O zamana kadar bir sonraki parçamızı da siz belirleyebilirsiniz!

Yaptığımız kombinlerin tamamını görmek için tıklayın.  Yedek hesabımıza da ulaşmak birtık yakınınızda! Polyvore hesabımızdan bizi takip edebilir, yaptığımız setleri beğenebilirsiniz! 

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Moda  

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html