Neyi Nasıl Giymeli? - Basic Üst

1 dakika okuma süresi

Neyi Nasıl Giymeli? - Basic Üst

Basic bir üst ve 3 farklı stil önerisi Daha İyi Yaşam'da!

Yepyeni bir seriden herkese merhaba diyor, hemen seriden bahsediyorum. Dah önceden başlattığım "Evinizi Birlikte Döşeyelim!" adlı seriden esinlenerek "Neyi Nasıl Giymeli?" adlı bir seri başlattık.

Daha önceki "Evinizi Birlikte Döşeyelim!" isimli serimizden ilk yazımızı okumak için tıklayın. 

Birazda bu serimizden bahsedelim hemen. Öncelikle basit, eskimeyen ve modası geçmeyen parçalarla size 3 farklı stil önerisi sunuyoruz. Umuyoruz ki bu kombinlerden biri size ilham kaynağı olabilir.. O zamaan hemen başlayalım!

1- Baştan Aşağı Tek Renk (Monocolour) 

Sadece stil sahibi kadınların bileceği bir moda oyunu Monocolour! Baştan aşağı tek renk giyip sadece bir parçayı patlatabilirsiniz. Biz bu kombinde ayakkabılara dikkat çekmek istedik ancak, takılar veya çantanızla da böyle ufak stil oyunları yapabilirsiniz.

Kombin ayrıntıları için tıklayınız.

*Görsel Daha İyi Yaşam'a Özgüdür.

2- Kışın Gündüz Şıklığı 

Kışın da tek renk bir üst, altına desenli pantolon ve onlarla uyumsuzluktan uyumlu olan bir palto tam gündüz şıklığı olabilir! Yaz - kış demeden tarzından ödün vermeyen hanımlara gelsin!

Kombin ayrıntıları için tıklayınız. 

*Görsel Daha İyi Yaşam'a Özgüdür.

3- Akşam Şıklığı 

Elbette akşamları da tek renk bir üst ile yapamayacağınız şey yok! Hatta gündüz giydiğiniz kıyafeti ufak stil oyunlarıyla (spor kombine şık bir ayakkabı, çanta) geceye taşıyabilirsiniz! Alışılmışın dışında bir ruj da akşam şıklığında sizi ön plana çıkaracaktır! 

Kombin ayrıntıları için tıklayınız

*Görsel Daha İyi Yaşam'a Özgüdür.

Bu kombinler zihninizde yeni bir siz oluşturdu mu ? Bir sonraki "Neyi Nasıl Giymeli? " serimizde görüşürüz! Yaptığımız kombinlerin tamamını görmek için tıklayın. İyi Haftasonları!

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Moda 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html