Mutlu Ilişkinin 5 Kuralı

2 dakika okuma süresi

Mutlu Ilişkinin 5 Kuralı

Mutlu ilişkinin 5 altın kuralını öğrenmeye ne dersiniz? Daha İyi Yaşam'ın sizler için derlediği o liste!

Kim mutlu bir ilişkiye başlamak istemez ki? Daha İyi Yaşam,sizler için mutlu ilişkiye giden 5 altın kuralı derledi. İlişkinize sahip çıkmak ve daha çok mutlu olmak için ilişkinin bu 5 altın kuralına göz gezdirmenizde yarar var :)

ilişki

Mutlu İlişkiye Giden 5 Altın Kural

1.Kural: Destek

İlişkinizde her yolda her koşulda birbirinizi destekleyin. Birlikte çıktığınız bu yolda asla birbirinizi bırakmayın. Kötü zamanlarınızda olacak iyi zamanlarınızda ama bilin ki kötü günler her zaman geçecek ve sizi ilişkinizde güzel günler bekleyecek. Bu yüzden ani kararlar vermek yerine birbirinizden desteği esirgemeyin. 

ilişki

Arkadaşlar ve Sosyal Çevre

İlişkinizi yaşarken birbirinizi kısıtlamayın. Tüm gün birlikte olamayacağınıza göre eşinizin ya da sevgilinizin arkadaşları ile vakit geçirmesine kendisine vakit ayırmasına özen gösterin. Tabi bu arada sizde kendi arkadaşlık ilişkilerinizi aksatmamalısınız. Hobileriniz, zevkleriniz ortak olmayabilir ancak ilişkiniz ortak. Bunu unutmayın ve ilişkinizi kendi hayatınızı da sevgilinizin hayatınıda düşünerek yaşayın :)

ilişki

Kendiniz Olun!

İlişkinizde yalan söylemenin size zararını fark edin. Kendinizi yanlış ya da farklı biri olarak tanıtmayın. Daha önce yaptığınız hatalarınızdan aldığınız dersleri yeni ilişkinizde uygulamaya çalışın. Aileniz, eski ilişkileriniz, işiniz, arkadaşlarınız vb. gibi konularda kendinizi farklı biri olarak tanıtmak yerine kendiniz olmaktan kaçınmayın!

ilişki

En Önemli Kural: Mutluluk

Siz ilişkide ne kadar mutluysanız eşiniz ya da sevgilinizde o kadar mutlu olacaktır. Bu yüzden ilişkinizin her anını doya doya yaşayın. Kavgayı da aşkı da en zirve de yaşayın ama tüm bunları yaşarken ilişkinizi temelinde mutluluk olduğunu unutmayın. İlişkinizde mutsuzluk hissettiğiniz anlarda ilişkinizin genelini düşünün ve mutlu olduğunuz anları tekrardan hissedin! İlişkinin en önemli kuralının ise mutluluk olduğunu unutmayın.

ilişki

Birbirinizi Kabullenin

İlişkinin tarafları olarak birbirinizi değiştirmeye çalışmayın. Karşınızdakini olduğu gibi kabullenin. İlişkinin en önemli kurallarından biri olan kabullenme aşaması kimi zaman uzun sürse de aslında ilişkinin temelinde en çok bilinen durum bu. Karşınızdaki kişinin ilişki başladığında kusursuz biri olacağını düşünmek ise yapılacak en büyük hatadır.

Peki sizin ilişkinizin en önemli kuralı ne? Saygı, sürpriz ya cinsellik. Yorumlarınızı bizimle paylaşın :)

Editörün Seçimi: İlk Buluşmada Kadınların Sevdiği Aktiviteler

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html