Mutlu Bir İlişkiye Giden 5 Adım

1 dakika okuma süresi

Mutlu Bir İlişkiye Giden 5 Adım

Artık ilişkinizde mutlu olmak istiyorsunuz ama mutlu ilişkiye giden 5 adımdan haberiniz yok mu? Daha İyi Yaşam, sizler için derledi.

Değerler

Herkesin yetiştiği kültür farklıdır bunu asla unutmayın. Herkesin kültürü farklı olduğu gibi değerleri de farklıdır. Size anlamsız gelen bir şey karşınızdaki kişi için yeterince anlam yüklenmiş bir şey olabilir. Siz ona saygı duydukça o da size saygı duyacaktır. Sakın ola ki karşınızdaki kişinin değerlerini ve özellikleri hor görüp, küçümsemeyin. Zira bunu yaparsanız mutsuz bir ilişkiye giden kapılar açılacaktır.

Dinleyin

Bazen konuşmayın ve onu dinleyin. Neler anlatıyor, ne kadar heyecanlı sezmeye çalışın. Gözlerinin içine bakın ve ona odaklanın. Zaten ufak bir tebessümle onu ne kadar sevdiğinizi anlayacaktır. Sözünü kesmeyin onu uzun uzun dinleyin. Bilin ki bir gün o da sizi dinleyecek.

Beraber Özgürleşin

Özgür olmak demek yalnız olmak demek değildir. Birlikte de özgürce gezebilirsiniz. Belki bir kaldırımda beraber dans ederek belki de kötü sesinizle araba da beraber şarkı söyleyerek. Özgür olmanın tadını çıkarın. Unutmayın ki bu özgürlüğünüz çocuğunuz olana kadar sürecek :)

Güvenin

Eski ilişkilerinizi unutun. Artık onlar bitti. Karşınızdakine tam destek güvenin. Emin olun ki yüzünüzü kara çıkarmayacak çünkü o sizin yaşamanızı birleştireceğiniz insan. Karşınızdaki insana güvenin ve güvenmesini sağlayın. Yalanlarınızı çok geç olmadan düzeltin yoksa pişman olabilirsiniz.

Sevin

Elele tutuşun, öpüşün, gezin, tatile, çıkın bir yerlere gidin ve karşınızdaki kişiyi sevin. Hani o eski şarkı da diyordu ya  “Hayat sevince güzel” bunu aklınızdan çıkarmayın. Ve en büyük tavsiyemiz beraber bir dövme yaptırın. Bağlılığınız hiç bitmeyecek…

2017 Mayıs Ayı Başak Burcu

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html