Mutlaka Dinlenmesi Gereken 5 Türk Grubu!

2 dakika okuma süresi

Mutlaka Dinlenmesi Gereken 5 Türk Grubu!

"Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın , susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler." -Winged Creatures

Aşk, ayrılık acısı, hüzün, mutluluk,heyecan, keder ve daha fazlası.. Herkesin kendinden parçalar bulabileceği müzikleri ve müzik gruplarını sizler için derledik! Bu zamana kadar dinlediğiniz tüm şarkıları unutun, çünkü bu şarkılar alışılmışın dışında! Daha İyi Yaşam sizler için mutlaka dinlenmesi gereken şarkıları derledi!

1. Büyük Ev Ablukada

Solistliğini Afordisman Salihins, Canavar Banavar ve Galvaniz Gelbiraz'ın yaptığı müzik grubudur. Son zamanlarda 'Fırtınayt' albümü ile tanınan, konserleri şenlik havasında olan gerçek bir müzik grubu! Bu da bizim sizler için seçtiğimiz o şarkısı!

2. Grup Abdal 

Kerem Kekeç, Burcu Sarak, Ali Ekber Kayış ve Neriman Güneş eşliğinde türküye farklı bir yorum katan o grup! Bizim tarafımızdan seçilen bu şarkı da türkü severlere! Ayrıca ücretsiz olarak 'Ozanca' albümünü internet üzerinden dinlemek için tıklayınız. 

Bu da bizim sizler için seçtiğimiz o şarkı!

3. Adamlar 

Eskiden "Halimden Konan Anlar" ismiyle adından söz ettiren bu grup son günlerde ciddi anlamda herkesin kendinden birşey bulacağı şarkıları derliyor! 2014 Eylül ayında ilk albümü "Eski Dostum Tankla Gelmiş" i yayınlayan grup gençler tarafından çok ilgi görüyor. Türk indie müzik piyasasında bir numaralı grup haline geldi. Biz de sizler için bu gruptan bir şarkı seçtik! 

4. Flört 

 2000 yılında İstanbul’da kurulmuş Türk Rock grubudur. Bize nostaljik bir hava veren ve zamanımızın The Beatles'ı olmuş mükemmel bir grup ve biz de sizlere bu şarkıyı seçtik!

5. Peyk

"Teslim olma!", "İçimdeki İz" ve "Suluşaka" albümleriyle adından sıkçasöz ettiren bu grubu da mutlaka dinlemelisiniz! Şiddetle tavsiye edilir! Bu da bizim sizleriçin seçtiğimiz şarkısı...

Bizim sizler için seçtiklerimiz "en" gruplar bunlardı! Aralarında ilk kez duyduğunuz var mı? :)

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Aşk Acısına İyi Gelecek 10 Şarkı 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html