Mutfağınızı bu tüyolarla yenileyin

2 dakika okuma süresi

Mutfağınızı bu tüyolarla yenileyin

Özellikle kadınların yaşam alanı sayılabilecek mutfaklar çok önemli değil mi? Gelin şimdi mutfağınızı güzelleştirmenize kolaylık sağlayacak birkaç tüyoya bakalım. Ne dersiniz?

Yemek yapmayı çok sevenimizde var, mecburiyetten mutfağa girenimizde... İnkar edemeyiz sevgili hanımlar mutfak bizimle özdeşmiş bir yaşam alanı! Zamanla kabullendik, aşcılık konusunda zirve olduk ve tabi ki mutfaklarımızı güzelleştirdik... Ya da hala harekete geçmeyenlerimiz var! Daha İyi Yaşam olarak biz diyoruz ki mutfaklarımızı yenileme konusunda birkaç tüyomuz var. Bir göz atmaz mısınız? :)

1-  İlk tercihimiz ferah bir mutfaktan yana! Mutfak dolaplarınız eskidiyse hemen panik yapmayın! Maliyete kafa yormayın... Yeni dolaplar yerine eski dolaplarınızı boyamaya ne dersiniz? Üstelik hem keyifli hem maliyeti çok daha düşük olacaktır! Farklı renkte bir kilim, farklı bir masa ve küçük ayrıntılarla mutfağınıza küçük ama etkili bir dokunuş yapabilirsiniz.

2- Sadece küçük bir zemin değişikliği ile mutfağınıza yepyeni bir görünüm verme fikri kulağa hoş geliyor değil mi?

3-  Peki ya mutfağınızda hiçbir şeyi değiştirmeden sadece eklemelerle yenilikler yaratabilirsiniz desek! Evet yanlış duymadınız. Yenilemek sadece sil baştan tazelemek değil bazen üstüne eklemektir. Küçük dekoratif eşyalarla süslediğiniz mutfağınızda zaman geçirmek çok daha zevkli olacak.

 

4-  Tekrar küçük parçalarla renklenmiş mutfaklardayız. Cam kavonozları dizayn bir şekilde mutfak raflarına dizmek bile mutfağınızın havasını değiştirebilir. Ne dersiniz?

5- Çiçeğin güzelleştirmediği bir şey gösterebilir misiniz? Cevabınız hayır değil mi? Bizde öyle düşünmüştük! Ay hiçbir şey yapmazsanız bir vazoya çiçek koyun mutfağınızda... Baktıkça içiniz açılır :)

6- Renkler... Küçük renk dokunuşları ile mutfağınızı havasını yenilemek hiç zor değil!

7- Tencerelerin ahengi... Evet evet evet yalnış okumadınız! Hani sayesinde yemekleri pişirdiğimiz mutfak gereci. Tencereler! Hemen ocak kısmına (ya da size kalmış...) asimetrik ya da simetrik bir şekilde asmaya ne dersiniz? Gerçekten orjinal ve çok hoş oluyor!

7 güzel örnekle mutfak yenilemenin püf noktalarına değindik! Peki bizlerle paylaşır mısınız? Sizin favori değişiminiz hangisi?

Editörün Seçimi:

Kadınlar Klübü TV - Ev & Dekorasyon

 

 

,

 

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html