Move Time Akıllı Çocuk Saati ile Çocuklarınızı Takip Edin

1 dakika okuma süresi

Move Time Akıllı Çocuk Saati ile Çocuklarınızı Takip Edin

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile Çocuklarınızı takip etmek ister misiniz?

Alcatel’in çocuklara özel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzda aklınızın kalmasına gerek kalmıyor çünkü çocuğunuzu istediğiniz an takip edebiliyor ve iletişime geçebiliyorsunuz. Kısacası Alcatel’in çocuklara özel hazırladığı Move Time Akıllı Çocuk Saati ile ebeveynler rahat bir nefes alacak.

Move Time Akıllı Çocuk Saati’ni İnceleyelim

Ebeveynler için süper bir şey olan Move Time Akıllı Çocuk Saati ile sizi tanıştırmak için özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.  Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati çocukların ebeveynlerce belirlenen kişilerce iletişim kurmalarını ve lokasyon bildirmelerini sağlıyor.

Move Time Akıllı Çocuk Saati Hangi Yaş İçin Tasarlandı?

5-9 yaş arası için tasarlanan Move Time Akıllı Çocuk Saati sesli görüşme yapma ve sesli mesaj  gönderme imkanı  tanıyor. Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati GPS, A- GPS, LBS, GSM ve Wi-Fi teknolojilerini kullanarak, çocukların konumunu iç ve dış mekânda olmaları fark etmeksizin belirleyebiliyor. Yani bu akıllı saat ile çocuğunuzun nerede olup olmadığını öğrenebiliyor ve acil durumlarda çocuğunuz SOS tuşuna basarak sizinle iletişime geçmesini sağlayabiliyorsunuz.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
İlker
İlker - 05/12/2017 11:59
Vodafondan aldım, ürün arızalı çıktı, servise götürdüm değişim için rapor verdiler, fakat vodafone yinede değişim yapmıyor, tüketici hakem heyetine başvurun diyor, Karşınızda muhatap yok, müşteri hizmetlerine ezberletmişler standart lafları papagan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Kanun umurlarında değil, Saatler arızalı çıkıyor, verdiğiniz parayamı yoksa kullanamadığınız saate mi üzülürsünüz? Sakın Almayın.
erkan
erkan - 01/07/2017 20:35
saati 01/07/2017 tarihinde yani bugün Türkcell den aldım. Saat 17:35 gibi saati aldık eve gelip şarja takana kadar açma kapama düğmesi yerinden çıktı. Yaklaşık bir aydır satışını beklediğim bir üründü. Kocaman bir hayal kırıklığı yarattı.
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html