Modern zaman evleri

1 dakika okuma süresi

Modern zaman evleri

Modern zaman tam da içimize bu kadar işlemesini konuşmuşken bir de modern ev dizaynlarını Daha iyi yaşam olarak sizlerle paylaşmak istedik!

Modern zaman hayatımızın bir çok alanında kendini hissettirdiği gibi evlerimizde de etkilerini oldukça hissettiriyor.

Eski klasik vitrinler,mobilyalar,gümüşlükler yerlerini daha az yer kaplayan,daha az gösterişi olan eşyalara bırakıyor.

Aynı zamanda oymalı koltuk ve yataklarda yine yerlerini konforun ve sadeliğin ön plana çıktığı koltuk takımlarına,yatak odalarına yerini bırakıyor. Modern zaman evimize yalnızca eşyalarda değil aksesuarlarda da dokunuyor.

Eski biblo ve manzara tabloları yerini fırça darbeleriyle ilginç bir hal alan resim tablolarına bırakırken aksesuar ve biblo olarak daha çok tek ama iri bir parça kullanılıyor.

Renk olarak karışık renklerden uzak hatta genel olarak renklilikten uzak daha siyah ve beyazın sadeliğinden yararlanılıyor.evlerin modern bir hava kazanması için renkleri bir kenara atıp siyah ve beyaz ikilisinin sade şıklığından yararlanmakta fayda var.

Hiç mi renk olmayacak elbette renk kullanılabilir fakat kullanılacak ekstra renkler pastel tonlarda seçilmeli. Modern zamanlarda artık ev eşyaları alınırken gösterişe değil kullanışlı olmasına ve sadeliğine,kapladığı alana dikkat ediliyor.Hal böyle olunca özellikle yeni evlenenler daha çok evlerini bu şekilde dizayn ederken aile büyükleri tarafından çoğu kez belki de kınanıyorlar :)

Modern zaman evleri

Modern zaman tam da içimize bu kadar işlemesini konuşmuşken bir de modern ev dizaynlarını Daha iyi yaşam olarak sizlerle paylaşmak istedik! İşte modern zaman evleri...

ev0 ev1 ev5 ev12 ev9 ev21

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html