Modada Star Wars Esintisi

1 dakika okuma süresi

Modada Star Wars Esintisi

Her dönem farklı tarzlar, stiller moda olmakta ve modayı yakında takip edenler farklı trendlerin etkisi altında kalmakta ya da eleştiriler getirmektedir.

Modada Star Wars Esintisi

Zaman zaman film karakterlerini moda dünyasına taşıyan ve hayal gücünü zorlayan tasarımcılar bu yıl da Star Wars filminin karakterleri ile ilgili ürünler tasarlamıştır. Star Wars tutkunları için modadaki bu esinti hoş karşılanırken ilgi alanına girmeyenler için pek tercih edilecek gibi durmuyor.

Dört Özel Ayakkabı

Christian Louboutin ve Star Wars ekipleri tarafından tasarlanan filmin karakterlerinden dört kahramana ait özel yapım ayakkabılar moda dünyasında heyecan ve ilgi ile karşılandı. Yapılan iş birliğinin hayal gücü ile yenilikçi ayakkabılar tasarlandı. Tasarımcı Christian Louboutin filmin kahramanlarından Rey (Daisy Ridley), Koramiral Amilyn Holdo (Laura Dern), Kaptan Phasma (Gwendoline Christie) ve Rose Tico (Kelly Marie Tran) karakterlerinin ruhunu yansıtan dört ayakkabı tasarlamıştır. Bu dört tasarım harikası ayakkabıdaki özel mücevherler TIE savaş gemilerinden esinlenilmiştir.

moda

Karakterlere Ait Ayakkabılar

Tasarım ayakkabılar dört karakterin her biri için ayrı yapılmış olup onu yansıtmaktadır.  Rey için tasarlanan ayakkabıda bilek bandı bulunmakta ve transparan üst yüzeyden oluşmaktadır. Bilek bandı vücudu saran şeritlerden ilham alınarak yapılmıştır. Mavi straslı topuk ışın kılıcının rengine yapılmıştır. Koramiral Amilyn Holdo karakterinin tasarım ayakkabıları oldukça topuklu olup bordo pelerininden esinlenilerek tasarlanmıştır.

Kaptan Phasma karakterine ait ayakkabılar parlak gümüş rengindedir ve zırhı ile uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Rose Tico karakterine ait ayakkabılar ise teknik ve de mühendislik açısından etkili bir kişilik temsil eder. Tasarımcı ve dört ayrı karakterinde imzasını taşımakta olan karakterlere ait bu özel tasarım ayakkabılar açık arttırmaya çıkarılmış ve elde edilen gelir çocuk vakfına bağışlanmıştır.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html