Mezoterapi İle Yeniden Zayıflayın!

1 dakika okuma süresi

Mezoterapi İle Yeniden Zayıflayın!

Mezoterapi İle Yeniden Zayıflayın! Nasıl mı? Cevapları Daha İyi Yaşam'da

Mezoterapi bir çeşit tedavidir.Öncelikle iğne denilince hemen gözünüz korkmasın çünkü kullanılan iğneler vücudunuzda uygulandığı bölgede asla bir acı ve ağrı vermez. Mezoterapide kullanılan iğneler ciltte sanki küçük sinek ısırıyormuş şeklinde hissedilir. Bunun için tedavi esnasında asla anesteziye ihtiyaç duyulmaz. Mezoterapinin etkisini çok değil 3. seansta gözle görülebilir derecede hissedeceksiniz. Mezoterapinin olası yan etkileri küçük kızarıklık ve morarmalar, alerjik durumlardan oluşuyor. Mezoterapinin tabikide bir uzman tarafından olmalıdır asla kendiniz denemeyiniz çünkü mezoterapide enjekte edilen ilaç dozlarına ve çeşidine dikkat edilmeli ve belli zaman aralıklarında uygulanmalıdır. Yanlış uygulanan mezoterapi tedavisi kişide ciddi sorunlara neden olabilir.

mezo2

Mezoterapi tedavisi zayıflama amacının dışında; antiaging (yaşlanma karşıtı), kırışıklık giderme, cilt kusurlarını giderme, cildin sıkılaşması, selülitlerin saç dökülmesinin bi tık engellenmesi, eklem rahatsızlıklarını giderme içinde tercih edilmektedir. Mezoterapi tedavisi zayıflama alanında birçok bölgeye uygulanabilmektedir. Karın, kol, yan simitler, bacak, diz içleri, sırt ve basen gibi yağlanmaya daha meyilli bölgelere mezoterapi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Seanslara düzenli bir şekilde devam edildiği sürece yaklaşık 10 ila 15 seans sonunda 10-20 cm arasında ve 8-10 kg bir incelme görülür.

mesotherapy

Dikkat! Mezoterapi tedavisi kalp hastalarında, gebelerde, şeker ve böbrek hastalarında yapılması tavsiye edilmez. Mezoterapi etkisini arttırmak istiyorsanız kendinize uygun diyet yazıldırın ve bu diyet eşliğinde her gün düzenli spor yapın. Bu  mezoterapinin kişide yarattığı zayıflatıcı etki 3 katına ulaşacaktır. Mezoterapi uygulamasının ardından ilk 8 saat kişi dikey pozisyonda ve eğer mümkünse hareket halinde olmaya çalışın.Tedavide uygulanan ilaç karışımı hedeflenen bölgede daha hızlı yağ yakımına neden olur. Mezoterapinin uygulandığı hastaların yaş sınırı yoktur. Yalnızca ergenlik döneminden 13 yaşından itibaren daha erişkin kişilere uygulanması önerilmektedir.

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV Beslenme & Diyet

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html