Metalik Kıyafetler ve Sokak Modası

1 dakika okuma süresi

Metalik Kıyafetler ve Sokak Modası

Vazgeçilemeyen ve dönem dönem moda olan metalik kıyafetler özellikle de ışıltı ve parlaklığı sevenler tarafından bu sıralar gene çok tercih ediliyor.

Ayrıca sokak modası da metalik kıyafetlerin etkisine hızlıca girmiş bulunuyor.  Önceden sadece podyumlarda görülen metalik renkler şimdilerde sokak modasını renklendiriyor. Geçen sezonun gri metalik rengine bu sezon renkli metalikler de eklenerek çeşitlilik artıyor ve seçenekler çoğalıyor. Göz alıcı renkleri ile metalik kıyafetler sadece sokak modası değil parti tarzı eğlence ortamlarında da kendini gösteriyor. Metalik kıyafetler kışın sokak modasını hareketlendirdiği gibi yazın da renklendireceğe benziyor.

Metalik Kıyafet Tasarımları

Metalik kıyafetler göz alıcı duruşu ile abartılı giyim tarzını tercih edenlere oldukça uygundur. Gece dışarı çıkarken ya da bir davette tek parça metalik bir elbise abartılı olsa da son derece şık durabilir ya da lame rengi bir pantolonun üzerine gümüş bir gömlekle kombin yapılabilir. Sadelikten yana olanlar ise en çok metalik bot ve çanta modellerini kullanmayı seviyor. Metalik renkte giyilen bir bot ya da elde duran şık bir çanta ile sade bir kombinin bir anda havası değişebiliyor. Sade ve şık olmak isteyenler metalik kıyafetleri tek tonda kullanabilirler. Örneğin zarif bir pantolon ve gömleğin üzerine giyilen metalik renkte bir ceket ya da siyah bir elbisenin altına giyilen metalik ayakkabılar gayet hoş durabilir.

metalik

Sokakta Metalik Bot Modası

Metalik botlar sokak modasını dinamikliği ve parlak görüntüsü ile hareketlendiriyor. Önceden bu tarz botlar giyilmesinin moda olacağı duyulsa bir hayli garipsenirdi doğrusu. Fakat bu sezon öne çıkan gümüş, altın, bronz ve farklı tonlarda metalik botlar göz alıcı renkleri ile herkesin ayağında parlıyor. Metalik botlar her tarz kombine uyum sağlarken çok sade bir kombini bile bir anda hareketlendirerek farklı bir tarz katabiliyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html