Merkür Gerilemesinin Burcunuza Etkileri

2 dakika okuma süresi

Merkür Gerilemesinin Burcunuza Etkileri

Gökyüzünde olup bitenler hayatımızı öyle etkiliyor ki! Özellikle son günlerde yeniden gündem olan merkür gerilemesi...

Gökyüzünde olup bitenler hayatımızı öyle etkiliyor ki! Burcumuz,yükselen burcumuz,ay burcumuz,güneş burcumuz derken gökteki hareketlerden her geçen gün daha fazla etkilenir bir hal aldık.

Özellikle son günlerde yeniden gündem olan merkür gerilemesi... Merkür gerilemesi 17 Eylül'de terazi burcunda başlayarak 10 Ekim'e değin sürecek! Peki nedir bu merkür gerilemesi? Buçlar üstündeki etkileri nelerdir? İşte cevapları...

Koç Burcu: Yeni ortaklık ve anlaşmalardan kaçınmanız gerek. Çevrenizdeki insanları fazlasıyla sorgulamaya başlayacağınız bir dönem kapıda!

Boğa Burcu: Sağlık ve teknoloji anlamında şansız bir dönem sizi bekliyor... İş yerinde ya da evinizde kullandığınız elektronik eşyalarınızda bozulma olabilir. Ayrıca eski hastalıklarınızın nüksetmesi de muhtemel.

İkizler Burcu: Yeni bir aşka yelken açmayı düşünüyorsanız uyaralım! Kalıcı olmayacaktır... Eski sevgiliden haberler de kapıda.

Yengeç Burcu: Özellikle hane içindeki sorunlar gündeme gelebilir. Merkür gerilemesinde aile bireyleri ile iletişim kopukluğu yaşamanız ihtimaline karşı temkinli olmalısınız...

Aslan Burcu: Aslan burcu, merkür gerilemesinde yanlış anlamalarla uğraşmak durumunda kalabilir. Ayrıca bu dönemde eşya kaybı yaşama durumunuz da var.

Başak Burcu: Başak burcu bu dönemde,maddi konularda dikkat göstermeli. Fazladan harcamalar,bütçede açık gibi konulardan başınız ağrıyabilir!

Terazi Burcu: Kendinizi ifade etmekte zorluk çekeceğiniz bir dönem sizi bekliyor... Bu sebeple yeni bir şeylere başlamak yerine yarım kalan işlerinizi sonlandırmalısınız.

Akrep Burcu: Bu dönemde kim dost kim düşman onu göreceksiniz. Aynı zamanda eskiye dair üstünü örttüğünüz ne varsa yeniden karşınıza çıkma ihtimali var!

Yay Burcu: Alacak- verecek işlerinden uzak durmalısınız. Arkadaş çevrenizde yaşayacağınız yanlış anlaşmalar da canınızı sıkabilir...

Oğlak Burcu: Özellikle kariyer anlamında zor günler sizi bekliyor. Eğer yeni bir iş planınız varsa bu dönemin geçmesini beklemenizi tavsiye ederiz.

Kova Burcu: Eğitim,sınav,seyahat üçlüsüne dikkat! Bu gibi konularda yaşayacağınız aksaklıklar başınızı ağrıtabilir...

Balık Burcu: Maddi konularda sıkıntı yaşama ihtimaliniz var... Borç ya da ödemeleriniz konusunda aksaklıklar olabilir. Bu dönemde miras ile ilgili bir konuda açığa çıkabilir... Sizin burcunuz merkür gerilemesinden nasıl etkileniyor?    

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/estetik-mucizesi-hyaluronik-asit-nedir-12665.html