Mayo Trendleri: KOTON 2017 Yaz Koleksiyonu

2 dakika okuma süresi

Mayo Trendleri: KOTON 2017 Yaz Koleksiyonu

KOTON, 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonundaki mayo trendlerini sizler için derledik.

Türkiye'nin moda devlerinden olan KOTON İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu yayınlayalı uzun bir zaman oldu. Daha İyi Yaşam ise bu sefer sizler için KOTON'un 2017 Yazının Trend mayo modellerini derledi.

2017 Mayo Trendleri

mayomayo

Birbirinden farklı modelleri ile yazı kucaklayan KOTON, bu yaz sizler için oldukça farklı bir koleksiyon hazırladı. Her renkten her modelden oluşan bu mayo koleksiyonunda göze çarpan detaylar ise bir hayli fazla. Omuz askılı modellere ve transparan mayolara oldukça sık rastladığımız bu koleksiyondan bazı parçaları sizler için derledik.

mayomayo

Bel kemerinin ve sırt dekoltesinden mayoda da ödün vermek istemeyenlerinde unutulmadığı bu koleksiyonda kimi zaman koyu renkler ağır basarken kimi zaman da karışık desenleri ve slogan modelleri görüyoruz.

mayomayo

Açık renk mayolar yok mu diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Gold (Altın) renkli detaylar ile süslenmiş olan bu mayolar büstiyere benzemeleri ile de oldukça farklı modeller. Mayo severleri bu sene en çok bekleyen model tipi ise simetrik desenli mayolar.

mayomayo

Slogan tişörtler, ceketler bu sezonun en iddialı parçalarıydı. Eee bu trendin mayolara yansımayacağını düşünemezdik. Bu sezon oldukça sık gördüğümüz mayo tiplerinden olan sloganlı mayolar taşlar ile de süslenerek "beach club"lerdeki yerlerini aldı. Püskül desense küpeden ve gömlekten sonra mayolarda da görülmeye başladı. Koyu renklerle birleşen tüm bu mayolar göğüs detayları ile de son derece cesur tasarımlar!

mayomayo

Lacivertin en sıcak hali bu sezonda plajları ısıtacağa benziyor. Farklı bel kesimleri ile de dikkat çeken mayolarda simetrik kesimleri ve püskülleri görmemiz oldukça sık olacağa benziyor.

mayomayo

Transparanlığın devam ettiği bu sezonda mayolar oldukça özgür ve dikkat çekici! Tüm plaj sizi konuşuyor olacak! Dikkatli olmanız gerekebilir :)

mayomayo

Minimal çizimlere ve meyve desenlere de yer veren KOTON, klasik kesimler dışında yaptığı göğüs dekolteli kesimleri ve çapraz modelleri ile de sizleri bekliyor.

 

Peki sizin favoriniz hangisi bizimle paylaşın... :)

Muammer Ketenci İle Söyleşi​

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html