Max Factor ile Büyüleyici Göz Makyajı

1 dakika okuma süresi

Max Factor ile Büyüleyici Göz Makyajı

Max Factor Masterpiece Nude Palette far paletiyle göz makyajınızda harikalar yaratmaya hazır mısınız?

Her ne kadar makyaj yapmayı bilseniz de göz makyajının yeri ayrı. Göz makyajınız için tercih ettiğiniz renklerin yüzünüzde diğer kullandığınız renklerle uyum içinde olması gerekir. Yani her şeyin bir kuralı var! :) Şimdi sizlere nasıl makyaj yapılacağını açıklamayacağız ama göz makyajınız için süper bir öneride bulunacağız. Bu önerimizle gözlerinizde farklı ve de canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Göz Makyajında Yeni Tutku

Göz makyajınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız “Max Factor Masterpiece Nude Palette” far ailesiyle tanışmanın tam zamanı olabilir. Kusursuz ve büyüleyici bir göz makyajı yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bu ürünü inceleyebilirsiniz.

max factor

Max Factor Masterpiece Nude Palette Far

Göz makyajınıza yeni bir heyecan katan Max Factor, Masterpiece Nude Palette ile gözlerinize harika bir biçim ve kontur kazandırıyor. Uzmanlardan ilham alınarak tasarlanan bu ürünün “Rose, Golden ve Orchid” çeşitleri gözlerinizin tercihine sunuluyor.

max factor

Max Factor Far paletinde açıktan koyuya doğru mat ve parlak tonlardan oluşuyor. Cildinizin yapısıyla bütünleşen far paleti yüksek pigmentleri sayesinde ince bir dokunuş sunuyor. Max Factor Masterpiece Nude Palette far ailesinde bulunan renkleri birbirine karıştırarak ta daha benzersiz bir göz makyajı yapabilirsiniz.

Max Factor Masterpiece Nude Palettes’in fiyatı 59,90 TL

Max Factor ürünlerinden sizin beğendikleriniz hangisi?

Editörün Seçimleri: 

Max Factor’den Lasting Perfomance Fondöten

Bensu Soral’dan Yaz Makyajı Sırları

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/beslenme-ile-cilt-sarkmalari-onlenir-mi-12702.html