Makyaj Malzemelerinde Yeni Trendler 

1 dakika okuma süresi

Makyaj Malzemelerinde Yeni Trendler 

Giysilerin ve makyajın modası hiç bitmez. Daha İyi Yaşam, sizler için makyaj malzemelerinin yeni trendlerini derledi. 

Trend Makyaj Malzemeleri 

Sünger 

Sünger teknolojisi o kadar gelişti ki yeni makyaj süngerleri su ile temas ettiğinde makyajın emilmeden teninizde kalmasını sağlıyor aynı zamanda makyajınızın kalitesini ve kalıcılığını arttırıyor. Makyaj trendlerinin en gözde parçalarından olan bu sünger oldukça küçük olması ve kavisli yapısı ile göz, ağız ve burun çevresindeki makyajınıza odaklanmanızı ve daha kolay bir makyaj serüveninize başlamanızı sağlar. 

Gün boyu uzun saatlerce makyajınızın kalmasını ve profesyonel makyaj deneyimini yaşamak için bu makyaj süngeri tam size göre! 

makyaj

Fırça 

Amerika'da üretilen bu fırça sistemi saç sağlığınızı cep telefonunuza gönderiyor. Böylelikle size saç tedavisi konusunda uygun tedavi yöntemini sunuyor. Saçınız hakkında tüm sağlık bilgilerini saçınızı tararken çıkan sesten anlayan bu teknoloji ile saç yıpranması, kepek gibi bir çok soruna çözüm saç fırçası önerisi yapılır. Makyaj, saç ve bakım ayrılmaz üçlüsünün saç kısmını ise bu saç fırçası ile çözmeniz oldukça mümkün. Aynı zamanda bu saç fırçası saçınızı ıslak ya da kuru olarak belirttiğinizde titreşimli olarak saçınızı taramanıza yardımcı oluyor. 

makyaj

Kıvırıcı 

Kirpik kıvırıcılar ile başınız dertte mi? Ya zamanınız yok ya da bu makyaj detayında başarılı değil misiniz? Daha dolgun kirpikler için son teknoloji kirpik kıvırıcıları kullanarak kirpiklerinize zarar vermeden ve dökülmesini engelleyerek kirpiklerinize kendiniz hacimlendirebilirsiniz. Kirpiklerinizi kıvırıcının bölümüne yerleştirin ve 10-15 saniye kadar bekletin. Kirpikleriniz hafif ısındığınızda kirpiklerinizi kıvırıcıdan çekiyorsunuz ve sonuç mükemmel! Göz makyajı defteri burada kapansın : ) 

makyaj

Pürüzsüzleştirici 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sizde selülitlerden şikayetçi iseniz selülit pürüzsüzleştirici ile problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Masaj başlıkları ve dönen başlıkları ile teknolojinin son harikalarından olan bu cihaz, dolaşım sisteminizi hareketlendiriyor ve pürüzsüz bir cilde merhaba diyorsunuz. Bir nevi cilt makyajı. 

makyaj

Kalıcı Göz Makyajı (Eyeliner,Dipliner) Nasıl Yapılır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html