Makyaj Hileleri Neler?

2 dakika okuma süresi

Makyaj Hileleri Neler?

Sizler için derlediğimiz bu makyaj hilelerini uygulayarak istediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz!

Kadınlar ne kadar güzel olursa olsunlar kendilerini daha güzel ve çekici hale getirmeye bayılırlar. Bunun için küçük makyaj hileleri kullanırlar ve makyaj hileleri ile de istediklerini kolayca gerçekleştirirler. Kadınlar kendilerini daha güzel hissetmekten başka yüzlerinde bulunan sağlıkla alakalı kusurları gizlemek için de makyaj hilelerini tercih edebilirler.

Makyaj Hileleri Neler?

Sonuçta makyaj kadının kendini değiştirme sihri, yanılsamasıdır. Makyaj hilesi hemen hemen her kadın tarafından yapılır; burun küçültmeden, kaş kalınlaştırmaya, gözleri daha büyük ve renklerini ortaya çıkarma, elma gibi kırmızı ve iri yanaklara sahip olma, dudakları kalınlaştırmaktan göz çukurlarını doldurmaya kadar birçok makyaj hilesi mevcut.

makyaj

Yüzümüzde çıkan sivilcelerimiz çoğu zaman başımıza dert olabilir, böyle bir durumdan küçük bir makyaj hileleri ile kolayca kurtulabiliriz. Sivilcelerden kurtulmak için iyice temizlediğimiz yüzümüze önce biraz pudra sonra biraz kapatıcı sürersek onları görünmez hale getirebiliriz.

Kalın ve kemerli burnumuzun yüzümüzde çok ön planda çıkmasını istemiyorsak bir bronzer yardımı ile burnumuzu daha ince göstermemiz mümkün olur. Zaman içerisinde çıkmayan küsen incecik kaşlarımızdan sıkılırız, daha gösterişli ve kalın kaş hayali kurarız. Kalın kaş için bir kaş kalemi ve kaş farı yeterli olur. İnce ve dökülmüş kaşlarımızın üzerinden kalemle şekil çizer ve içini doldurursak kalın kaşlara sahip olabiliriz.

makyaj

Küçük gözlerimizi ön plana çıkarmak daha iri ve göze çarpan gözler elde etmek için bir göz kalemi ile üst göz kapağımızın içini ince bir çizgi halinde boyamalıyız. Bu küçük makyaj hileleri ile istediğimiz göz iriliğine ulaşabiliriz. Gözlerimizin altında oluşan çukur ve mor görüntüyü bir kapatıcı ile yok edebiliriz. Gözlerimizin altına kapatıcıyı uyguladıktan sonra biraz da aydınlatıcı sürersek oluşan morluk ve çukur ortadan kaybolur.

Sizin en çok uyguladığınız makyaj hileleri neler?

Cildinizde renk farklılıkları varsa "Renk Eşitleyici Makyaj" önerilerimizle kolayca üstesinden gelebilirsiniz!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html