Macera Arayanlar İçin: Saftirik Greg'in Günlüğü

1 dakika okuma süresi

Macera Arayanlar İçin: Saftirik Greg'in Günlüğü

Macera ve entrika arayanlar için Daha İyi Yaşam olarak süper bir film önerimiz var! İşte Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken!

Hafta sonu şöyle güzel bir filme gitmek isteyip doyasıya eğlenmek isteyenler için bu film önerimize göz atmanızı isteriz. Büyük, küçük hiç fark etmez her yaştan kişinin severek izleyeceği süper bir film. Filmin ne olduğunu merak ettik değil mi? O halde açıklıyoruz: Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken!

Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken

Neden bu filmi izlemeliyim diyorsanız hemen önerilerimizi paylaşalım..

Her şeyden önce ailecek izlenebilecek bir film olması. İkincisi ise yoğun çalışma hayatına ilaç gibi gelecek stresinizi azaltacak komedi türünü destekliyor olması.

Şimdi ise Saftirik Greg'in Günlüğü ’nün konusuna bir göz atalım..

Filmin baş kahramanı olan Greg, büyük büyükannesinin doğum günü partisine gitmek ister. Ancak büyükannesi yakın bir yerde olmadığı için ailesini uzun yolculuk için ikna eder. Herkes doğum günü partisi muhabbetine çok şaşırır, çünkü Greg'ten böyle bir şeyi beklemezler.

Zaten gerçekte de durum çok farklı. Yani Greg'in doğum günü partisine gitme amacı çok farklı. Greg'in asıl amacı büyükannesinin yaşadığı şehirde bilgisayar oyunları fuarına katılmak. Ama katılım öyle kolay değil. Bakalım Greg hangi maceralar peşinde olacak.. :)

Vizyon tarihi 19 Mayıs’ta olan komedi türündeki Saftirik Greg'in Günlüğü’nü kaçırmayın deriz!

Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html