Loreal'dan Son Trend: Paris Excellence Intense

1 dakika okuma süresi

Bildiğiniz tüm saç boyalarını unutun, çünkü size bir önerimiz var! Daha İyi Yaşam olarak sizlere biraz Loreal'in son trendinden bahsetmek isteriz!

Yaşımız kaç olursa olsun ara sıra beyazlarımız çıkıyor. Malum hepimizin eli de kimyasallarla dolu o saç boyalarına gidiyor. Hem saçınız hem de kafamızdaki deri, saçtaki beyazları kapatacağım derken zarar görüyor. Ama size bir sır verelim, bunun olmasını engelleyebilirsiniz! Nasıl mı? Bildiğiniz tüm saç boyalarını unutun, çünkü size bir önerimiz var! Daha İyi Yaşam olarak sizlere biraz Loreal'in son trendinden bahsetmek isterim..

L’Oréal'in yeni serisi Paris Excellence Intense saç boyası; birbirinden zengin ve ışıltılı renk seçenekleri ile kökten uca yoğun ve kalıcı sonuçlar sunuyor. Birbirinden ışıltılı ve trend renk seçenekleri ile sezonun öne çıkan yeni saç boyası L’Oréal Paris Excellence Intense; içeriğindeki yoğun ışıltı teknolojisi ile uzun süre kalıcı zengin renkler vererek koyu renk saçlarda bile fark edilir renk sonucu sunuyor, aynı zamanda sunduğu eşsiz 3lü bakım ile saçlarınıza komple bakım sağlıyor. İçeriğindeki yoğun ışıltılı formülü ile koyu saçlarda bile fark edilebilir renk değişimi sunan L’Oréal Paris Excellence Intense krem saç boyası;yüzde yüze kadar beyaz kapama özelliği ve Pro-Keratin, Seramid, Kolajen içeren eşsiz üçlü bakımı ile parlak, bakımlı ve göz alıcı renklere sahip saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

En yoğun ve ışıltılı renklere sahip olmak isteyenlerin boyası L’Oréal Paris Excellence Intense serisi,7.43 Tarçın Bakırı, 6.32 Karamel Kahve, 8.34 Sıcak Zengin Sarı ve daha birçok renk seçeneği ile sezon trendlerini belirliyor ve herkesi Excellence Intense saç boyalarının yoğun ışıltılı zengin renklerini keşfetmeye davet ediyor!

Önerilen Tüketici Fiyatı: 14.99 TL

Editörün Seçimi : Daha İyi Yaşam - Saçlar Neden Yıpranır?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html