Linet'in Fransız Nişanlısı Evli Çıktı

1 dakika okuma süresi

Linet'in Fransız Nişanlısı Evli Çıktı

Ünlü şarkıcı Linet, evli olduğunu öğrendiği Fransız nişanlısı ile yolunu ayırdı. Ayrıntılar Daha İyi Yaşam Magazin'de!

Ünlü şarkıcı Linet, Fransız nişanlısının evli olduğunu eşinden öğrendi ve nişanlısına kapıyı gösterdi. Linet, iş adamının hediye ettiği 1 milyon lira değerindeki Porsche’yi de iade etti.

Hayatının en büyük şokunu yaşayan ünlü sanatçı Linet (40) ile Fransız işadamı Laurent Zaimonovic (49) Nisan 2015’ten bu yana flörtleşiyordu.  Linet ile Fransız işadamı Laurent Zaimonovic,  Nisan 2016’da nişanlanmıştı. Yaklaşık 1 ay sonra Paris’in güneyindeki Loire Vadisi’nde bulunan Villandry Şatosu’nda evlenmeyi planlıyorlardı. Linet kendisine 200 bin TL’lik tektaş ve Porsche marka araba hediye eden Fransız nişanlısının ailesiyle hiç bir araya gelmemişti.

Nişanlısının evli ve çocuklu olduğunu işadamının Fransız eşinden öğrendi!

Linet’in cep telefonu 30 Ağustos Salı günü çaldı. Arayan müzik şirketindeki yardımcısıydı. “Fransız bir kadın ısrarla sizinle görüşmek için telefon numaranızı istiyor. Çok önemliymiş” dedi. Linet bu kişinin, Laurent Zalmonovic’in annesi ya da akrabası olduğunu düşündü. Hattın ucundaki kadına “Alo” demesiyle acı gerçeği öğrendi.

Fransız kadın Linet’e şunları söyledi:

"Ben Laurent Zalmonovic’in eşiyim. Kocam İstanbul’a çok sık seyahat edince şüphelendim. Google’dan araştırınca karşıma siz çıktınız. Evlenmeniz mümkün değil. Çünkü ben asla boşanmayacağım." 

Linet nişanlısı Laurent’in kaldığı otele gidip kıyameti kopardı. Laurent Zalmonovic "Yakında boşanacaktık" dediyse de dinletemedi. Sinir krizi geçiren Linet hastaneye kaldırıldı. Ardından evde dinlenmeye çekildi. Annesi ve yakın dostları Linet’i yalnız bırakmıyor.

Linet, nişanlısıyla ayrıldı. Kendisine hediye ettiği Porsche'yi iade etti. Linet, "Her kadın gibi ben de aldatıldım. Üzgünüm. Hala şoktayım" dedi.

Biten bir ilişkinin ardından geriye bu fotoğraflar kaldı...

Fransız işadamı Laurent Zaimonovic, Linet'e çok lüks ve özel bir doğum günü sürprizi yapmıştı.

Editörün Seçimi: Daha İyi Yaşam - Magazin

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html