Lider Marka'dan Panoromik Seyirli Asansör Yeniliği!

1 dakika okuma süresi

Lider Marka'dan Panoromik Seyirli Asansör Yeniliği!

Asansör markasında öncü Kleemann sayesinde bu durum tarih oluyor!

Asansöre binmek bir çoğumuz için iç daraltan durumlar arasında yer alıyor.

Gideceğimiz kata inmek ya da çıkmak aslında saniyeler sürerken asansörün bunaltıcı havası sebebiyle bitmek bilmeyen dakikalarmış gibi hissettirebiliyor...

Asansör markasında öncü Kleemann sayesinde bu durum tarih oluyor!

Lider marka tüm binalar için "MaisonLift" asansör sistemi sayesinde panoromik camdan asansör yolculuğu ile hem ferah hem de göze hitap eden bir asansör yolculuğu sunuyor!

Kleemann Maison Lift 03

Kleeman 1983'den beri hidrolik asansör ekipmanları üretiyor. Her zaman güven ve yüksek kaliteyi ilke edinen öncü marka "MainsonLift"  asansör ile bir yeniliğe imza atıyor!  Otellerde villalarda ve alışveriş merkezlerinde kullanılacak "MainsonLift" asansör asansör yolculuğu yapanlara panaromik camları sayesinde güzel manzaralar sunacak...

Yolcuların memnuniyeti dışında mimari açıdan da oldukça modern bir görünüm sağlanmış oluyor. "MainsonLift'in" şıklığına estetik kapısı ve butonyerleri eşlik ediyor. Kat kapıları yarı otomatik ya da tam otomatik olarak camlı veya büyük camlı olabilmekte. MainsonLift binaların içine ve dışına kolaylıkla uygulanabilir türde.

Kleemann Panaromik 01

"MainsonLift'i" tercih etmek için birçok sebep var! Sessiz çalışıyor,düşük enerji harcıyor ve çok çeşitli kabin tasarımına sahip. Asansör, 2-6 kişi kapasitesi ile 180-450 kg'ye kadar yolcu taşıyabilme özelliği gösteriyor. Ayrıca yaşlı ve engelli bireyler için de kullanım koşulları gözleniyor.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html