Lezzet Dernekleri Federasyonu Kahvaltıda Buluştu

1 dakika okuma süresi

Lezzet Dernekleri Federasyonu Kahvaltıda Buluştu

Lezzet Dernekleri Federasyonu 1. yılını kutlamak adına güzel bir kahvaltıda bir araya geldi!

Lezzet Dernekleri Federasyonu’nun kutlamak amacıyla güzel bir kahvaltı organize edildi. Kahvaltı buluşmasının her anını sitemiz olan Kadınlar Kulübü TV kaydetti. 1 yılını dolduran Lezzet Dernekleri Federasyonu’nun kutlama günü kahvaltısına federasyon başkanı Vasfi Pakman ve  Chef Özlem Mekik gibi önemli isimler katıldı.

Bu özel günü yaşamdan, sağlığa, modadan, yeme içmeye varan özgün içerikler sunan dahaiyiyasam.com ile sizlerle paylaşıyoruz. Kahvaltı buluşması Chef Özlem Mekik sunumuyla gerçekleşti.  

İşte Lezzet Dernekleri Federasyonu’nun 1. yılı kutlama kahvaltısında konuşulanlar..

lezzet

Lezzet Dernekleri Federasyonu Vasfi Pakman 1.yıl kutlamasıyla ilgili konuşması:

“Lezzet yolculuğumuz bundan senelerce önce 1989’da başladı. 1992’de çalışma ortaklarımla birlikte mutfak dostlarını, 1994 yılında da mutfak profesyonellerini kurduk. O günden bu güne aralıksız hizmetlerimiz sürdü. Biz bu yola baş koymuş sayılı insanlardanız.

Lezzet Profesyonelleri Derneği’ni 2005 yılında kurduk. 2007 yılında ise Berlin’de Aşçılar ve Gastoronomlar Derneği’ni kurduk.

lezzet

Lezzet Markaları Derneği’mizden sonra lezzetlerimizi tattırmak için Lezzet Dostları Derneği’mizi kurduk. Derneğimizin uzmanlardan oluşması Lezzet Bloggerleri ve Yazarları Derneği’ni kurmamız gerekliliğini ortaya koydu.

Bizimle beraber olan; yemeyi, yapmayı, yazmayı, işletmeyi, yönetmeyi ve sadece yemekleri değil her şeyi seven insanları bir araya getirdik. Bu amaç uğruna Lezzet Dernekleri Federasyonu’nu kurmuş olduk.”

Lezzet Dernekleri Federasyonu'na Kadınlar Kulübü TV ve Daha İyi Yaşam ekibi olarak daha nice yıllar diliyoruz!

Kahvaltı Buluşmasından Kareler

lezzetlezzetlezzetlezzetlezzetlezzet

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html