LC Waikiki Active Wear Koleksiyonu

1 dakika okuma süresi

LC Waikiki Active Wear Koleksiyonu

Bahar aylarında dilediğinizi giymek ister misiniz? O halde sizi LC Waikiki’nin çok çeşitli ve renkli Active Wear Koleksiyonuna davet ediyoruz.

Hem rahat ve sportif olsun hem de istediğim renkte ve modelde olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. LC Waikiki Active Wear Koleksiyonuyla istediğiniz tarzda giyinmenin keyfini yaşayacaksınız. Yoğun iş temposunu hafifletecek modellerle sizi doğal bir ortamın enerjisine sürükleyecek.

LC Waikiki Active Wear Koleksiyonu

LC Waikiki Active Wear Koleksiyonuyla spor yapacağınız saatlerde kendinize has tarzınızı konuşturacaksınız. Kadın erkek herkesin aradığı tasarımları sizlere sunan koleksiyondan pek memnun kalacaksınız. Tüm moda tasarımları spor tarza yansıtan Active Wear Koleksiyonu ile spor yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Sporu Seven Kadınlara Yeni bir Enerji

LC Waikiki Active Wear koleksiyonunda yer alan kadın tasarımlarında koyudan açığa grinin tonlarına pembe, mavi ve lila renkleri eşlik ediyor. Özel olarak tasarlanan bol tişörtler ve taytlar sporda esneklik sağlıyor. Spor sonrası için ise sweatshirtler de koleksiyonda yerini alıyor.

Erkekler sporda baharın ışıklarını taşıyacak

LC Waikiki Active Wear erkek koleksiyonunda turuncu ve sarılar, gri tonlarına meydan okuyor. Sloganlı ve baskılı modeller erkeklere spor yaparken de mesaj verme imkanı sağlıyor. İnce rüzgarlıklar, esnek kumaşlı hırkalar ve dar paçalı rahat kesim eşofman altları hem spor esnasında hem sonrasında konforlu bir stil sunuyor.

LC Waikiki Active Wear Koleksiyonunu siz nasıl buldunuz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html