Kusursuz Makyajın Olmazsa Olmazları

1 dakika okuma süresi

Kusursuz Makyajın Olmazsa Olmazları

Mükemmel bir makyajın olmazsa olmazı makyaj fırçaları!

Kusursuz makyajın sırları nelerdir? Kusursuz bir makyaj için neler gerekir? Saymaya başlarsak; makyaj tekniklerini bilmek, cildimizin bakımını aksatmamak ve tabii ki iyi makyaj malzemeleri! Makyaj malzemelerinden makyaj fırçalarını, makyajın her aşamasında kullanıyoruz. Makyaj fırçalarını ne denli önem arz ettiğini anlamak bu yüzden kolay. Bakalım bu fırçalar makyajımızı ne denli etkiliyor? Daha İyi Yaşam daha iyi ve kusursuz makyaj için sizler için derledi: 

Fırçalar iş başında

Her fırça kendine özgü boyutuyla, ciltte ulaşılması zor bölgelere uygulama yapmayı kolaylaştırıyor. Sünger veya parmak yoluyla kolaylıkla yapamayacağımız renk geçişlerini elde etmemizi sağlıyor. Allık, fondöten ve eğik uçlu eyeliner fırçası yaratmak istediğimiz etkiyi kolaylaştırdıklarından, en çok kullandıklarımız arasında.

Ruj fırçaları

Kapatıcınızı uygularken, ruj fırçanızdan yardım alabilirsiniz. İnce olan bu fırça ile daha iyi kapatıcılık sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, dudak fırçaları çok ince olduğundan, makyajı daha kontrollü uygulamanıza yardımcı oluyor. Bu nedenle krem göz farları uygularken, dudak fırçaları imdadımıza yetişiyor.

Kontur fırçaları

Açılı yapısı bu fırçanın normalden daha fazla ürünü alabilmesini sağlıyor, böylelikle belirgin bir yüz hatlarına kavuşmamız kolaylaşıyor. Bu fırçalar, açılı yapısıyla kontur uygulayacağın noktalara doğru bir şekilde uygulama yapmanı kolaylaştırıyor.

Kaş fırçaları 

Eskiyen maskaranın fırçasını kaş fırçası olarak kullanabileceğinizi biliyor muydun? Fırçayı yıkayarak temizleyin ve kaş şekillendirme işleminde kullanmaya başlayın . Saniyeler içinde daha dramatik kaşlara sahip olacaksınız.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Güzellik Ve Moda

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html