Küçük Banyolarda 15 Pratik Çözüm

2 dakika okuma süresi

Küçük Banyolarda 15 Pratik Çözüm

Ufak banyolarda depolama alanı yaratmak isterseniz;

Merkezi yerlerde geniş bir ev bulmak bile problem iken geniş banyolu bir ev bulmak bir hayli zor. Hepimiz dekorasyon dergilerinde hayran olduğumuz geniş banyolar gibi banyolara sahip olmak isteriz. Ancak bu hususta şans hepimize gülmüyor diyelim.

Daha İyi Yaşam ekibi olarak biz, küçük banyolarınızı ferah ve kullanışlı bir hale getirmeniz için size fikirler vereceğiz. “Banyom çok küçük, imkansız” diye sızlanmayı bırakın! Banyolarda az ve öz eşya kullanarak ferah bir hava yaratmak mümkün.

Küçük banyoların en önemli problemlerinden biri de yeterli depolama alanlarının olmayışıdır. Banyonuzun ölçüsüne uygun olarak özel yaptıracağınız dolap, raf vb. eşyaları depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Lakin fazla depolama alanım olsun diye sadece dolap ve raflar ile banyonuzu doldurmaya kalkmayın!

Depolamada farklı alternatifler de kullanabilirsiniz. Merdiven, sepet ve kavanoz vb. fonksiyonel aksesuarlar ile banyonuzun hem şık hem de rahat görünmesini sağlayabilirsiniz.

Banyonuzda kullanabileceğiniz 15 pratik fikir ile karşınızdayız!

Banyolarımızda geniş yer kaplayan küvetlere yönelik geliştirilen fikirler işimizi kolaylaştıracak. Küvetiniz ayakucu kısmında belirli bir mesafe var ise orayı ufak bir dolap ile değerlendirebilirsiniz. Şampuan, saç kremi, tarak, kese, ayak törpüsü, duş jeli, sabun, file, havlu vb. hepsini dolaba yerleştirin!

Küvetinizin yan kısımlarının açılır kapanır şekilde olması da tercih edilebilir. Gizli bir bölme ile eşyalarınız ortalıktan kalkar.

Fonksiyonel ve modern bir banyo dolabı.

Banyo dolaplarınızı kullanışlı hale getirmek için sepetler kullanabilirsiniz. 

Banyo dolabı kapaklarınızın iç kısımlarına da raf eklebilir, ufak tefek eşyalarınızın göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz.

Banyonuzda merdiven kullanarak farklı bir atmosfer yarabilirsiniz.

Banyonuzda bir dolaba ihtiyacınız var. Ancak koyabilecek tek yeriniz cam önü. Bu bölümde kapaklı ve ağır bir dolap yerine, açık ve 2-3 raflı bir dolap tercih edebilirsiniz. O dolabı sepetler ve kutular ile kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Sepetleri sadece dolap içlerinde kullanmak zorunda değilsiniz. Sepetleri aparatları ile duvara da asabilirsiniz. Birkaç sepet koyarsanız, birine mevsim çiçekleri koyarsanız, daha da güzel bir görünüm elde edebilirsiniz : )

Tavana file asarak da farklı bir depolama alanı yaratabilirsiniz.

Ve geldik kavanozlara... Kavanozların sadece mutfakta işinize yaramadığını göreceksiniz.

Kavanozların içine ıvır zıvır ne varsa doldurun : ) Kulak temizleme çubukları, pamuk, rujlar, makyaj fırçaları, taraklar, aseton, kremler, diş macunu ve diş fırçaları...

Ferforje ürünler ile de depolama alanı yarabilirsiniz.

Daha kullanışlı banyolar dileği ile : )

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html