Kralın Adı Kondu!

1 dakika okuma süresi

Kralın Adı Kondu!

İngiltere kraliyet tahtının yeni dünyaya gelen varisine adı verildi! Kralın adı: "George Alexander Louis"

Her coğrafyanın, her ülkenin ve hatta her yörenin bile kendine özgü adetleri ya da kuralları vardır. Ancak koymuş olduğu farklı ve garip kuralları ile geleneklerini yüzyıllardır sürdüren İngiliz Kraliyet ailesi bir başkadır. Ayrıca açıkladıkları rapora göre de gariop kurallarıo olan  Kraliyet ailesinin değeri 84 milyar doları buluyor. İşte böyle bir Kraliyet ailesinin yeni varisi olmak ister miydiniz? Gizem, asalet ve güç.. Ama maalesef bu mümkün değil. Çünkü Cambridge Dükü William ile eşi Kate'in bebekleri dünyaya geldi...

İngiltere kraliyet tahtının üçüncü varisi olan ve önceki gün dünyaya gelen kraliyet bebeğine "George Alexander Louis" adı kondu.

Cambridge Dükü William ile eşi Kate'in resmi konutu Kensington Sarayı, bebeğe verilen ismi duyururken, yeni varis "Cambridge Prensi George" olarak anılacak. George, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in babasının da ismiydi.

1936 yılında tahta çıkan Kral 6. George, 1952 yılında hayatını kaybetmişti. Bebeğin ikinci ismi olan Alexander'ı Kate'in koymak istediği, Louis isminin ise babası Cambridge Dükü William'ın dördüncü ismi olduğu biliniyor. Bu arada dün hastaneden çıktıktan sonra Londra'daki Kensington Sarayına yerleşen Kate, William ve bebeklerini, Kraliçe 2. Elizabeth, Prens Harry ve Kate'in kız kardeşi Pippa Middleton ziyarete geldi. Çiftin ve bebeğin daha sonra da, Kate'in ailesinin Berkshire'daki evine gittiği bildirildi.

Prens William ile eşi Kate Middleton 20 Ekim 2010 tarihinde Kenya'da nişanlanmıştı, 16 Kasım 2010 günü de nişanlandıkları kamuoyuna duyurulmuştu. Düğün 29 Nisan 2011'de Westminster Abbey'de gerçekleşmişti.

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html