Kova burcu kadınının bilinmeyenleri!

2 dakika okuma süresi

Kova burcu kadınının bilinmeyenleri!

Sırada değişken,hümanist ve özgürlükçü Kova Kadınları var! Gelin onları daha yakından tanıyalım :)

Burçlar içinde belki de en yenilikçi ve özgürlüğüne düşkün burçtur Kova. Nerede ne yapacağı belli olmayan ruh hali ile sürekli şaşırtabilir. Peki ya daha fazlası? Gelin hep birlikte Kova kadınını mercek altına alalım!

1- Orjinaldir: Kendine has tavırları, sözleri hatta giyim kuşamları ile buram buram orjinallik kokarlar. Farklılıkları ile hemen tüm dikkatleri üstlerine çekerler.

2- Çözüm odaklıdır: Birçok hemcinsinin tersine sorunlarla yüzyüze gelmekten korkmaz. Olayların üzerini kapatmak yerine durumu nasıl düzelteceğini düşünür. Halının altına süpürmeden ama! Köklü çözümler peşindedir :)

3- 6. Hisleri çok kuvvetlidir: Kova burcu kadınının hisleri çok kuvvetlidir. Sezgileri çok güçlü olan bu kadından bir şey saklamak neredeyse imkansızdır. İyisi mi siz onlara karşı her zaman dürüst davranın!

4- Deli doludur: Havai , eserekli, deli dolu tavırları hemen dikkat çeken bu kadın aslında işler ciddiyet gerektirdiğinde hemen ciddi bir tutum alabilir.

5- Yardımseverdir: Belki de tüm burçlar içinde en yardımsever olanı Kova burcudur. Başınız sıkıştığı an en küçük bir derdinizde bile hemen yanınızda olacaktır.

6- Öğrenmeye doymazlar: Kova kadınları sürekli değişmeye, gelişmeye ve ilerlemeye adeptedir. Yerinde saymak, sabitlik gibi kavramlar onları çok korkutur!

7- Aşık oldukları zaman oldukça tutkulu olurlar: Daha çok mantığı ile tanınan bu burç kadını aslında göründüğü kadar sert ve mantıklı değildir. Mantığı önemser evet ancak bu kalbinin sesini duymadığı anlamına gelmez. Eğlenceli, dürüst ve macera dolu bir partnere karşı tutkulu bir aşığa dönüşebilir!

BONUS :) 

Diğer burçların bilinmeyenleri için sizi bu tarafa alalım : Daha İyi Yaşam - Astroloji 

Editörün Seçimi : Kadınlar Kulübü TV - Astroloji 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 17
  emoji
 • 12
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/el-temizleyici-nasil-yapilir-12664.html