Kova Burcu 2017 Kasım Yorumu

1 dakika okuma süresi

Kova Burcu 2017 Kasım Yorumu

Kova burcunun 2017 Kasım ayı burç yorumunu Daha İyi Yaşam sitemizden okuyabilirsiniz!

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar şimdi sizlerle beraber Kasım ayındaki gezegenlerin burç geçişlerine ve bunların sizin haritanız üzerindeki etkilerine bakacağız. İlk olarak Merkür'le başlayacağız. Merkür'ün Kasım ayında Yay burcuna geçeceğini görüyoruz.

2017 Kasım ayının Kova burcu üzerindeki etkileri:

Bu ay hedeflerine yönelik önemli adımlar atabilirsin. Sosyal çevrenden gelecek destek ile hayallerini gerçekleştirebilirsin.

4 Kasım'ı takip eden üç gün boyunca ailevi konularda daha temkinli hareket etmelisin. Evin içinde tamirat işleri ile uğraşman da gerekebilir. Miras konularında bazı gerçekleri öğrenerek ikilemde kalabilirsin.

kasım7 Kasım'dan itibaren kariyerinde avantajlı olacaksın. Yeni bir işe girmen veya mevcut işinde terfi etmen söz konusu olabilir. Hayatındaki otorite figürlerinden de destek göreceksin. 18 Kasım'dan itibaren hedeflerinle ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsin. 

Ay boyunca yurtdışı bağlantılı işlerin veya eğitim hayatın ile ilgili inisiyatif kullanman gerekebilir. Medya ve yayıncılık ile ilgili bir iş yapıyorsan yepyeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu ay düşünmeyi bırakıp harekete geçmen gerekiyor. Artık önceden düşünmüş olduğun projeleri hayata geçirme zamanı geldi. 

2017 Kasım ayı Kova Burcu Yorumunuzu Videomuzdan İzleyebilirsiniz!

Diğer burç yorumlarını merak ediyorsanız “Aylık Burç Yorumları”nı tıklayarak öğrenebilirsiniz?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html