Koton Kara Sevda Reklamıyla Şaha Kalktı!

2 dakika okuma süresi

Koton Kara Sevda Reklamıyla Şaha Kalktı!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in reklam yüzü olduğu Koton Kara Sevda reklamı sosyal medyanın gündeminde...

Koton'un "Kara Sevda" temalı reklamını izlediniz mi? İzlemeyenler için Daha İyi Yaşam olarak reklama aşağıda yer verdik. Sosyal medyanında da gündemine oturan Koton Jeans reklamı, "Kara Sevda" fon müziği ile dillere pelesenk olacağa benziyor.

Mavi 25'inci yaşını kutladığı, Serenay Sarıkaya ve Barbara Palvin'in rol aldığı reklam filmi hakkındaki tüm ayrıntıları bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Daha önce pek çok markanın reklam yüzü olan ancak ilk defa bir moda markasının marka yüzü olan Fahriye Evcen'in rol aldığı Koton Jeans reklamı yayınlandı! Fahriye Evcen reklamın yayınlamasından önce Instagram hesabından paylaştığı mini videolar ile reklam hakkında ipucu vermişti. Ardından Fahriye Evcen Koton Jeans reklamını Instagram hesabından paylaştı. Reklam videosu 7 Eylül Çarşamba saat 12:00 itibarıyla 375 bin kez görüntülendi.

2.8 milyon takipçisi bulunan Fahriye Evcen, ardından da bu fotoğrafı paylaştı. Evcen'in bu fotoğrafı da  7 Eylül Çarşamba saat 12:00 itibarıyla yaklaşık 62 bin beğeni aldı.

Koton Jeans reklamı hakkında

 • Koton Jeans reklamında Barış Manço bestesi olan Kara Sevda şarkısını fon müziği olarak kullanıldı. 
 • "Şimdi Siyah Jean Moda" sloganıyla öne çıkan ve tamamı siyah beyaz olan reklamı Uygar Kutlu çekti.
 • Reklam yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada çok iyi tepkiler aldı.

İşte Koton'un yeni reklamı... Koton Kara Sevda!

Fahriye Evcen Hakkında

Almanya Solingen, 1986 doğumludur. Fahriye Evcen Boğaziçi Üniversitesi tarih bölümünden mezundur. Fahriye Evcen, ünlü oyuncu Burak Özçivit ile beraber.

Fahriye Evcen ilk olarak Oya Aydoğan’ın bir sabah programına seyirci olarak katılmış ve Oya Aydoğan’ın güzelliği dikkatini çekmiş ve onu seyirci karşısına çıkarmıştır.

Fahriye Evcen ilk dizisi arasında Yaprak Dökümü'nde Necla karakterini canlandırmıştır. Ve Evcen bu dizideki performansıyla  sevilerek ünlü olmuştur. Fahriye Evcen'in ilk sinema filmi ise Cennet adlı filmdir. 

2013 ve 2014 sezonunda Çalıkuşu dizisinde sevgilisi Burak Özçivit ile rol almıştır. 2015 yılında ise Aşk Sana Benzer adlı filmde başrolü yine Burak Özçivit ile paylaşmıştır.

Fahriye Evcen rol aldığı sinema ve diziler sırasıyla şöyle:

Asla Unutma (2005), Hasret (2006), Cennet (2007), Aşk Tutulması (2008), Yaprak Dökümü (2006-2010), Takiye: Allah Yolunda (2010), Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak (2011), Yalancı Bahar (2011), Evim Sensin (2012), Veda (2012), Çalıkuşu (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014), Aşk Sana Benzer (2015).

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html