Koçtaş ile Mutfakta Pratik Çözümler

1 dakika okuma süresi

Koçtaş ile Mutfakta Pratik Çözümler

Mutfakta geçirdiğiniz vakti daha kısa süreye çekerek zamandan tasarruf etmek isteyen hanımlar için Koçtaş’tan mutfakta pratik çözümler..

Koçtaş’ın özel tasarlamış olduğu mutfakta pratik çözümler serisiyle mutfaklarda vakit geçirmek hem daha pratik hem de daha verimli. “Ayy keşke böyle bir şey olsaydı daha pratik olurdu” dediğiniz ne varsa Koçtaş düşünmüş ve mutfak hanımlarına sunmuş durumda.

Mutfağa adımınızı attığınız anda biliyoruz ki oradan çıkış zor oluyor. Neredeyse 2-3 saat orada kalabiliyoruz. O halde Koçtaş’ın sunduğu mutfaktaki pratik çözüm tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırmaya ne dersiniz?

Koçtaş ile Mutfakta Pratik Çözümler

Koçtaş mutfak için sunduğu pratik çözümlerle mutfakta geçirilen zamanı daha keyifli hale getiriyor!

Dolap içi kanguru sepetten bambu kesme tahtasına, askılı bulaşıklıktan genişleyebilir bambu kaşıklığa, üçlü tava standından kızartma yağı sıçratmazına kadar hayatınızı kolaylaştıracak tüm pratik çözümleri Koçtaş mutfakta bulabilirsiniz.

Koçtaş’ın dolap içi çözümler için 32,99 TL’lik fiyatıyla satışa sunduğu kanguru sepet hem şık bir görünüm hem de verimlilik sunuyor. 44,99 TL’lik fiyatıyla satın alabileceğiniz bambu kaşıklık, genişleyebilme ve tüm çekmecelere uyarlanabilme özellikleriyle mutfak çekmecelerinin dağınıklığına son verip işinizi kolaylaştırıyor.

109,99 TL’lik fiyatıyla bulabileceğiniz, 5 parçadan oluşan duvar düzenleyiciler ile mutfakta verimliliğin keyfini yaşayacaksınız. Kullanım kolaylığı sunan bambu 3’lü kesme tahtası 34,99 TL’lik, bambu bulaşık tabaklık 39,99 TL’lik fiyatıyla mutfağınıza farklı bir hava katacak.

39,99 TL’lik üçlü tava standı ile tavalarınızın çizilmesini önleyeceksiniz. 12,99 TL’lik 1+1 bölmeli, hava almayan saklama kabıyla yemekleriniz birbirine karışmadan muhafaza edebileceksiniz. 16,99 TL’lik yağ sıçratmayan kızartma tavasıyla da temiz bir mutfağın keyfini yaşayacaksınız.

Sizce ürünler nasıl bakalım?

Yumurtanın Tazeliğini Nasıl Anlarız?

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html