Koç kadınının bilinmeyenleri!

1 dakika okuma süresi

Koç kadınının bilinmeyenleri!

Burcunuz ya da yükselen burcunuz koç ise bu içerik tam size göre hanımlar! Gelin sizi size astrolojik bakış ile anlatalım. Bakalım kaçta kaç tutacak?

Karakter yapımızı etkileyen özelliklerden biri de burcunuz! Bir genelleme yapacak olursak günlük haftalık ya da aylık burç yorumlarımızı kaçırmadan okuyoruz. Bu da bir çoğumuzun astrolojiye inandığını ve ilgili olduğunu ortaya koyuyor değil mi? O zaman gelin ilk olarak koç kadınları ile başlayalım. Bakın koç kadınlarının bilinmeyenleri arasında neler varmış?

1- Barut gibi! : Her an patlamaya hazır gibiler. Sinirleri yapıları sebebiyle çevredeki insanların onlardan çekinmeleri muhtemel... Ama haklarını yememek lazım ; kızgınlıkları kolay diniyor.

2- Azimli: Çalışkan ve inatçı olmaları sebebiyle tuttuklarını koparırlar. 'Zafere giden yolsa her şey mübahtır' düşüncesini pek severler. Akıllı koç kadınlarının kariyer yaşamı her zaman parlaktır.

3- Arkadaş canlısı: Koç kadınları arkadaşlarına çok düşkün ve sadıktır. Ona vereceğiniz bir sırrı hiç kimseden duyamazsınız. Arkadaşlarına karşı oldukça da fedakar tutumlar sergilerler.

4- Tutkulu ve sadık bir aşık: Evet özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinir! Ama gerçekten aşık olursa gözü hiçbir şey görmez ve çok sadık bir aşık olur...

5- Alışveriş canavarı! : Her kadın alışveriş yapmayı sever! Ama koç kadınları için alışveriş adeta bir vazgeçilmezdir! Bu durumu biraz abartabilirler...

6- Gülümsemek ve odak noktası olmak! : Koç burcunun lider vasfı ağır basar... Bu durumda onların dikkatleri hep üzerilerine çekmek istemesi ile sonuçlanır! 

7- Akıllı ve seksi: Koç kadınlarının hafızaları oldukça güçlüdür...Akıllı, doğal, ayakları üstüne basan aynı zamanda seksi kadınlar olduklarını da kimse inkar edemez! :)

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 9
  emoji
 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html