Koç Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri

2 dakika okuma süresi

Koç Burcu Erkeğinin Bilinmeyen Yönleri

Koç erkeğini her yönüyle gözden geçirin ve ona göre davranın!

Sevgi dolu ve şefkatli olan Koç erkeği aynı zamanda cazibesi ile de dikkat çeker. Peki Koç erkeğini elde tutmak için nelere dikkat edilmeli ve nasıl davranılmalı? Daha İyi Yaşam olarak "Koç Burcu Erkeğinin Bilinmeyenleri"ni sizler için derledik!

Partnerinden ne ister?

Koç burcu erkeği her konuda yanında olacak ve onu önemseyecek bir partnere ihtiyaç duyar. Verdiği sözleri yerine getirmeye çalışan ve ilgisini asla mahrum etmeyen birine yakın olur. Uyumlu ve güzel bir birliktelik yaşamak ister. Partnerinin samimi, net ve cesur olmasını bekler. Aksi takdirde bir ilişkide mutlu olmaz ve o ilişkide paylaşım içinde olması zordur. Sevgisini esirgemeyen ve ona bağlı olduğunu gösteren partnerden uzaklaşmaz. Böylece güzel ve hoş bir birliktelik yaşamaya çalışır.

İlişkide hoşuna gidenler

İlişki yaşadığı partneriyle paylaşımlarında aynı ilgiyi görmesi hoşuna gider. O zihinsel ve duygusal açıdan ona riayet edecek bir partnerden hiçbir şey istemez. Sadece partnerinin bu şekilde davranmasından hoşlanır.

İlişkide hoşuna gitmeyenler

Hoşlanmadığı konuların başında ise yaptıklarının karşılık görmemesi ve ilişkisinde istediğini bulamıyor olmasıdır. İlişkisinde yönlendirebileceği kişilerden daha çok hoşlanır ve ona daha fazla zaman ayırır. Baskın gelemeyeceğine inandığı bir kişiden asla hoşlanmaz ve yaşadığı ilişkide partnerinin böyle bir tutum sergilemesini asla istemez.

Her ilişkide farklı bir Koç olurlar

Koç burcu erkeği ilişki yaşarken partnerine farklı davranır. Partnerinin istediklerine cevap verir, ilişkisine konsantre olur. Aşırı seviyorsa partnerine karşı kıskanç ve baskıcı bir yaklaşım sergiler ve onu her ortamda korumaya çalışır. Ve yaşadığı ilişkide farklı tatlar yaşatır. İlişkisinde eğlenceli ve hareketli bir paylaşım içinde olur. Durgun bir ilişki içinde kendisini mutlu hissetmez. Partnerinin ona uyum sağlamaması karşısında ise gergin olur. İsteklerinin reddedilmesine tepkisiz kalmaz, hemen tepkisini ortaya koymaya çalışır.

Koç'un uzun süreli aşk yaşayacağı burç

Hayatınızda biri yoksa ve uzun süreli bir ilişki yaşayıp mutlu olmayı arzuluyorsanız sizin için ideal partner adayı Aslan burcu. Bu burçtan biriyle geleceğe dair tüm planlarınızı hayata geçirebilir ve sorunlardan uzak bir ilişkinin başlamasına temel atabilirsiniz.

Koç'un macera yaşayacağı burç 

Baskıcı bir yapıya sahip olmanız ve düşüncenizi partnerinize kabul ettirmeye çalışmanız çok az sayıda burçla uyuşmanıza neden oluyor. Yay burcunun değişken olması isteklerinizi onun üzerinde rahatlıkla uygulamanızı sağlayabilir.

Koç'un aradığı cinsel partner

İlişkinizde sorunlardan uzak, mutlu bir cinsel ilişkiyi Terazi burcu ile yakalayabilirsiniz. Terazi burcunun sorun çıkarmaz bir eda ile ilişkiye yaklaşımı, isteğiniz doğrultusunda bir ilişkiyi ortaya çıkarmanızı sağlayacak.

Editörün Seçimi: Kadınlar Kulübü TV - Astroloji

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 6
  emoji
 • 4
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 2
  emoji
 • emoji
 • 3
  emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html