Koç Burcu Aşk Uyum Haritası

3 dakika okuma süresi

Koç Burcu Aşk Uyum Haritası

Koç Burcu Aşk Uyumu tüm ayrınıtıları ile Daha İyi Yaşam'da

Astroloji bir yol haritasıdır der astrologların büyük bir kısmı. Hayatımızı bu kadar derinden etkilediğine göre inkar etmek yanlış olurdu değil mi? 

Konu burçlar olduğunda da durum değişmiyor! Hayata dair en çok merak ettiklerimiz hep aşk ile ilgili. Daha İyi Yaşam bu hafta tüm burçların aşk uyum haritasını sizlere sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak Koç burcu ile başlıyoruz! Koç burcu kadını ve erkeğinin diğer burçlarla aşk uyumunu öğrenmeye hazır mısınız?

Koçlar, aşk hayatında otoriter bir karaktere sahiptir. İstedikleri ve yapmak istedikleri bir şeyi yapma konusunda asla sınırları yoktur. Aşk hayatında sürekli sürpriz yapmaktan hoşlanır, partnerini mutlu etmek içinde oldukça cüretkâr davranışlarda bulunurlar.Aşık olduğu zaman, tam anlamıyla kusursuz aşık olurlar. Birlikteliğine gerekli değeri verir ve romantizmin dolu, dolu yaşanmasını isterler.

Koç ve Akrep Uyumu:

Akrep burcunun sadakati koçları etkisi altına alır! Ateşli,tutkulu ve gürültülü bir aşk olacaktır.

Koç ve Aslan Uyumu:

Aslan burcunun neşesi ve cömertliği koçları etkiler! Neşeli,hareketli bir o kadar da zorlu bir aşk olacaktır.

Koç ve Balık Uyumu:

Balık burcunun hassasiyeti koçları etkiler ancak sizin kafanıza takmayacağınız şeyleri onun dert ediyor olması ilişkinizde problemlere sebep olacaktır.

Koç ve Başak Uyumu:

Koçlarda başaklarda fazlasıyla enerji yüklüdürler. Ancak enerjilerini çok başka yerlere harcarlar. Başak burcunun düzeni, koç burcunu memnun etmeyecektir. Aynı zamanda koçların  sürekli flört halleri de başakları çileden çıkarabilir.

Koç ve Boğa Uyumu:

Koç burcunun aceleci yapısına karşın boğalar son derece ağır insanlardır. Sindire sindire yaşamanın doğruluğuna inanana boğalar enerjisi çok yüksek koç burcuna sıkıcı gelecektir.

Koç ve İkizler Uyumu:

Sizin enerjinize uyum sağlayabilecek olması hiç şüphesiz! Heyecanları doruklarda yaşayan bu iki uç burcun aşkının uzun sürmeme ihtimali ; iki tarafında havai olması sebebiyle olabilir.

Koç ve Koç Uyumu:

Birbirlerinin tutkularına saygılı davranırlar. Heyecanlı,hareketli ve enerjik bir aşk olacağına şüphe yok! Bu ilişkide dikkat edilmesi gereken tek şey birbirinize öğretmenlik taslamamanız gerektiğini bilmektir!

Koç ve Kova Uyumu: 

Macera dolu bir aşka hazır mısınız? Kova burcunun ilgisiz,özgür tavırları ilginizi çekecektir. Üstelik karakter olarak birbirinizi tamamlayıcı nitelikte olmanız da sizi ona daha çok yakınlaştıracaktır. Ancak yinede Kova burcuna dair kafa karışıklığını kolay kolay atlatamayabilirsiniz.

Koç ve Oğlak Uyumu:

Pratik ve güvenilir oğlak, sizin heyecanlı hayatınıza ayak uydurmakta fazlasıyla zorlanacaktır. Çok geçmeden birbirinize göre olmadığınızı anlayacaksınız.

Koç ve Terazi Uyumu:

Aralarında 6 ay bulunan burçlar birbirlerinin zıttı karakterlere sahiptirler. Ancak zıt kutupların birbirlerini çektiğini de unutmamak gerek. Üstelik teraziler iyi ara bulucudurlar. Bu sebeple ya harika bir aşk yaşayacaksınız ya da arkadaş bile kalamayacaksınız. Ortası mümkün değil gibi görünüyor.

Koç ve Yay Uyumu:

İkiniz de heyecanlı yapılara sahipsiniz. Özgürlüğünüzden feragat etme fikri ikinizin de canını sıkabilir. Oldukça benzer karakterlere sahip olmanız aranızda problemlere yol açmayacaktır. Aksine uyumlu saygı ve sevgi dolu bir aşk yaşayacaksınız.

Koç ve Yengeç Uyumu:

Sağlamcı yengeçler ile risk almayı seven koçlar arasında uyumsuzluk yaşanması olası. Yinede yaylar düşünceli karakterleri ile koç burcunu etkisi altına alırlar. Bu ilişkinin

 

 

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html