Klozet Temizleme Tableti Yapımı

1 dakika okuma süresi

Klozet Temizleme Tableti Yapımı

Tuvalet en çok kullanılan bölge olduğu için zaman sürekli temizlik ister. İşte sizlere klozet temizleme tablet yapımını anlatacağız..

Tuvalet en çok kullanılan bölge olduğu için zaman sürekli temizlik ister.Fakat her seferinde tuvaletinizi kökten uca temizleyemezsiniz. Bir de aniden misafir geldiğinde aklınıza ilk gelen de tuvaletinizin ne durumda olduğudur.İşte tam bu noktada bu tarz stres ve sıkıntıları yaşamamak için anında çözüm olacak pratik klozet tabletlerini kullanabilirsiniz! Durun durun hatta bu klozet tabletlerini direk evde yapabilirsiniz! İşte ev yapımı pratik tuvalet temizliğinin bir numarası klozet tabletinin yapılışı!

İhtiyacınız Olanlar:

* Yarım su bardağı limon tuzu, * 1,5 su bardağı karbonat, * 1 çay kaşığı su, * İstediğiniz kokuda bir esansiyel yağ 1 çay kaşığı kadar.

Adım Adım Yapılışı:

İlk olarak karbonat ve limon tuzunu karıştırın ama ondan önce limon tuzunu toz haline getirmeniz gerekiyor.Eğer bulabilirseniz direk toz halinde satılanları da var fakat oldu da bulamadınız o zaman limon tuzunu rondo yardımıyla toz haline getirebilirsiniz. Dıy1

Daha sonra toz haline gelen limon tuzu ve karbonatı istediğiniz esansiyel yağdan da bir çay kaşığı ekleyerek karıştırabilirsiniz. dıy2

Boş bir sprey şişesinin içine koyduğunuz sudan 1 çay kaşığı olacak şekilde suyu karışıma ekleyin ve karıştırmaya devam edin.

dıy3

Birbirine yapışacak kıvama gelen karışımı kullanmadığınız bir buz kalıbına ya da çikolata kalıbına yerleştirebilirsiniz. dıy4

Yerleştirdiğiniz karışımın iyice kuruması için bekletin.

dıy5

Kuruyan tabletleri yavaşça kalıptan çıkarın ve bir kavanozda saklayın böylece her lazım olduğunda içinden bir tane alıp klozete atın ardından sifonu çekin göreceksiniz kireç ve sarı lekeler yok olacak! Banyoların Darlığından Şikayet Edenlere Müthiş Öneriler!

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html