Kız Kıza Tatile Çıkmadan Konuşulması Gereken 10 Şey

2 dakika okuma süresi

Kız Kıza Tatile Çıkmadan Konuşulması Gereken 10 Şey

Kız kıza tatile çıkmadan önce mutlaka gözden geçirmeniz gereken şeyler;

Her sabah alarm ile uyanarak başlıyoruz güne! Sonrasında çocuğu olanlar ayrı telaşta, olmayanlar ayrı telaşta.  Kendimize bu derece yüklenirken, gün sonunda bir an durun, “Bugün kendim için ne yaptım” diye sorun! Bu soruya “Hiçbir şey” dememek hayat mottonuz olsun. Planlar yapın, planlara uyun.

Yaz tatili hayalleri de başladı! Eşimizle, çocuğumuzla, ailemizle gideceğimiz tatil planlanıyor da araya başka kaçamaklar koymalı. Kız kıza tatile ne dersiniz?

Kız arkadaşlarla toplanıp tatile çıkmak gibisi yoktur! Çılgınlar gibi eğlenir, keyifli vakit geçirirsin. Ancak gitmeden önce tatil ekibi ile oturup konuşmanız gereken şeyleri, Daha İyi Yaşam ekibi olarak sizler için hazırladık.

Her şey daha iyi bir tatil için : )

Regl periodlarınızı gözden geçirin. Kız kıza tatilin en korkunç detayı tabii ki bu! Önlem almadıysanız, tatil bitmeyen bir kabusa dönüşebilir! 

Peşe takılacak eş, dost,akrabanın önünü kesin. "Ay canım kıramadım", "Ne olacak kuzenimi siz de tanıyorsunuz" açıklamaları ile hiç gerilmeye gerek yok dimi? O zaman kuzeninle git. Olacak iş değil! Onlar anca fotoğraflara yorum yazsınlar : )

Uyumlu olduğunuz yakın arkadaşlarınızı seçtiğinize emin olun. Sırf tatile gitmek için müsait olan insanlardan oluşan bir grup kurmayın, pişman olmayın! Yakın arkadaşlarınız olsun da bir ay sonra gidin! 3 ay çuvala girmedi dimi?

Tatilden beklentinizi açık açık konuşun. Kimisi daha .çok dinlenmek ister, kimi deli gibi eğlenmek... Ortak bir noktada buluşun ya da tatil günlerinizi planlayın, herkes mutlu olsun : )

Hep beraber olmak zorunda değilsiniz. Bir saatimiz bir saatimizi tutmadığı günler oluyor. 1-2 gün plan dışında hareket etmek isteyen olabilir. Birbirinize surat asmayın.

Yaz aşkı arayan varsa saklamasın! Kız kıza tatil diye tutturup sonra tutup kolundan getirmesin. Ya da baştan açık olsun.

Aynı kıyafetleriniz varsa bavul hazırlamadan önce birbirinize danışın. Tatilde pişti olmayı hangi kadın ister? Hele ki dostunuzla?

Sevgili çağırmanın önüne en baştan set çekin! "Çok gelmek istiyor", "Aklı burada", "Çok özledim" gibi cümleleri baştan yasaklayın! Kız kıza tatilde sevgiliye yer yok.

Gideceğiniz kente ve kalacağınız tesise hep beraber karar verin. Sonradan yaşadığınız problemler yüzünden bir kişiye yüklenmeyin.

Ve son olarak birbirinizin onayını almadan bikinili/mayolu fotoğraflarını paylaşmayın! Bu en hassas madde : ) İtirazı olan?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 1
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/sivilcelerinizi-daha-da-cogaltacak-10-hatali-cilt-bakimi-12673.html