Kişilik Bulduran Test!

2 dakika okuma süresi

Kişilik Bulduran Test!

Gerçekten kimsin? Bu ilginç testle kendinizi bulun. Daha İyi Yaşam olarak sizlere faydalı olacak bu testi sunuyoruz.

Bu test Pip Wilson, ünlü İngiliz psikolog tarafından oluşturuldu. İlk olarak ilköğretim öğrencilerine 3 yıl içinde kendilerine nerede görmek istediklerini bulmaları için uygulandı. 

Daha sonra bu testin yetişkinler için de çok şey ifade ettiği ve faydalı olduğu ortaya çıktı.

Yapılan bu teste göre kendinizi hangi sosyal statüde olduğunuzu görecek ve arzu edilen duygusal durumunuzun ortaya çıkması kolaylaşacak.

Sonuçlar oldukça şaşırtıcı. Bu test ne düşündüğünüzü belirliyor.

TEST NASIL UYGULANIYOR?

Bu fotoğrafta farklı ruh halleri ağacın numaralandırılmış yerlerine konumlandırılmış. İlk yapmanız gereken şey bu ağaçta kendinize benzeyen birini bulmak.

Daha sonra ise benzemek istediğiniz bir numara bulmak. Eğer her ikisini de seçip karar verdiyseniz benzediğiniz ve benzemek istediğiniz numaraların karşılığını okuyun.

İşte numaralandırılmış test sonuçları:

Eğer bu kişilik testinde 1, 3, 6 veya 7 numaralarından birini seçtiyseniz; Engellerden ve zorluklardan korkmayan bir yapıya sahipsiniz.  Her sıkıntının üstesinden gelebilecek bir potansiyele sahipsiniz.

Eğer bu kişilik testinde 2, 11, 12 biri 18 ya da 19 numaralardan birinin size benzediğini düşünüyorsanız;  Bir arkadaşa ihtiyaç olduğunda ideal birisiniz. Aynı zamanda çok sevimli bir yapıya sahipsiniz. Çevrenizdekiler tarafından son derece iyi niyetli birisi olarak görülüyorsunuz.

Şekildeki 4 numaralı görüntüyü seçtiyseniz;  Bu teste göre güçlükleri yenip her şeyin üstesinden gelerek başarıya ulaşmak isteyen kararlı bir yapıdasınız.

Şekildeki 5 numaralı görüntüyü seçtiyseniz; Sık sık yorgun olduğunuzu ve kendinizi zayıf hissettiğinizi söylüyor. Ve de yaşam için yeterli enerjiye sahip olamadığınızı gösteriyor.

Eğer bu kişilik testinde şekil 9’u seçtiyseniz;  Neşeli ve eğlenmeyi seven bir yapıdasınız. Hayatın hep güzel yönlerini görmeyi bilen birisiniz.

Eğer bu kişilik testinde şekil 13’ü seçtiyseniz;  Kendinizi saklamak gibi bir eğilimindesiniz.

Eğer şekil 21’i seçtiyseniz; Sık sık endişeli olan bir yapıdasınız.

Şekil 8’i seçtiyseniz; Kendi dünyanızın dışına çıkmayı reddediyorsunuz.

Şekil 10 ve 15 numaralarını seçtiyseniz; Yaşam ile iyi adapte olan birisiniz.

Şekil 14’ü seçtiyseniz; Yaşamın içinde çok duygusal bir yapıya sahipsiniz. Sürekli kaybeden ve bitkin bir yapıdasınız. İçinizde duygusal kriz ve kargaşa var.

Eğer şekil 20’yi seçtiyseniz;  Kendinizi beğenmişlik duygusu sürekli artan bir kişisiniz. Doğuştan lidersiniz ve herkes sizi dinlesin istiyorsunuz.

Eğer şekil 16’yı seçtiyseniz; Sürekli birilerini destekleyen yapıdasınız. Bu zaman zaman sizi yoruyor.

Ve son olarak seçiminiz şekil 17’yse size destek olanlara fazlasıyla bağlısınız ve o kişide kendinizi görüyorsunuz.

Daha İyi Yaşam olarak sizlere eğlenceli ve kendinizi daha iyi tanıyacak güzel bir test paylaştık. Sizin kaç numaralısınız?

DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE KİŞİLİK ANALİZİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


 • 2
  emoji
 • 1
  emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji
 • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/evin-havasini-temizleyen-bitkiler-12687.html