Kış Tatilinde Gidilebilecek En Yakın Sıcak Ülkeler

2 dakika okuma süresi

Kış Tatilinde Gidilebilecek En Yakın Sıcak Ülkeler

Kış tatilinde gidilebilecek en yakın sıcak ülkeleri yazımızdan öğrenebilirsiniz!

Kuzey Yarımküre’de olan ülkemizde havalar soğumaya, kış yüzünü çoktan göstermeye başladı. Her mevsimin kendine has güzelliği olmakla birlikte bazı insanların soğukla arası pekiyi değil. Bundan dolayı kış tatilinde gidilebilecek en yakın sıcak ülkeler nereler diye araştırmaya başlarlar.

Bu konuda fazla ülke alternatifi var hatta birçoğu da ülkemiz vatandaşlarından vize istememektedir. Kuzey Yarımküre kış olduğunda yazı yaşayan Güney Yarımküre olacak ve ne kadar yakın olsa da biraz yolculuğu göze alıp yaz macerasına öyle çıkmak gerekecek.

kış

Kış Tatilinde Gidilebilecek En Yakın Sıcak Ülkeler

Kış Gününde Plajda…

Bembeyaz kumlar üzerinde mavi ve yeşilin cümbüşünü izlemek için en ideal yerler Filipinler ve vize derdi olmayan Tayvan kış tatilinde sizleri bekliyor. İrili ufaklı adalarda lüks otellerde kalıp sörfün, dalışın keyfini sürmek için Maldivler, plajın değil sahilin, gökdelen ışıltılarının, Budist rahiplerin dua ayinleriyle, her türlü deniz mahsullerinin tadına varmak isteyenlere Hongkong kesinlikle önerilir.

kış

Kış tatilinde gidilebilecek en yakın sıcak ülkeler arasında yakın olmasa da halkımızın yabancı olmadığı, el değmemiş koyları, kumsallarıyla meşhur Dominik Cumhuriyeti, palmiye ağaçları altında UNESCO’nun koruması altında bulunan bitki ve hayvan türlerini seyretmek için Şeyseller ilk tercih olabilir.

kış

Kış Tatilinde Eğlence ve Kültür Kentleri

Çok yakın olmasa da kış tatili için gittiğinizde eğlencenin keyfini çıkaracağınız ABD’nin Güney Kaliforniya’da bulunan Los Angeles! Universal Stüdyoları ve Six Flags parkları o kadar eğlenceli ki çocukluğunuzda bile kesinlikle bu kadar eğlenmiş olmayabilirsiniz.  

kış

Kış tatilinde gidilebilecek en yakın sıcak ülkeler arasında eğlence, tatil, plaj olmasa da farklı bir dünyanın kapısını açacak olan Hindistan. Yolculuk biraz yorsa da modern dünyanın bozmadığı bambaşka kültürüyle Küba ziyaretçilerini büyüleyecektir. Güney Afrika hareketi, alışverişi ve heyecanı bol ülke arayanlar için ideal olabilir. Gösteriş ve lüksün adresi Dubai de tabi ki listemizde yerini alıyor.

Kış tatili için sizin gitmek istediğiniz yer neresi?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 1
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html