Kış Mevsimi Giyilecek Gelinliklerde Kullanılan Aksesuarlar

1 dakika okuma süresi

Kış Mevsimi Giyilecek Gelinliklerde Kullanılan Aksesuarlar

Kış mevsimi giyilecek gelinliklerde kullanılan aksesuarları Daha İyi Yaşam sizler için derledi!

Yaz mevsimini geride bıraktık ve kış geldi çattı. Yazın evlenme olasılığı olmayan ve kışın evlenecek olan gelinler kış mevsimine uygun gelinlik ve aksesuar bulma telaşına çoktan düştüler bile. Yazın evlenecek olan çiftlerin yanı sıra kışın evlenecek çiftler daha şanslı. Çünkü yaz aylarının fiyatları kışın yarı yarıya düşmektedir.

Düğün mekânından pastaya kadar birçok masraflı şeyleri kışın yarı yarıya fiyatla alabilirsiniz. Kışın evlenecek olan çiftler bütçelerinde daha çok tasarruf edebilirler.  Bu tasarruf ile balayı tatillerini daha iyi yerlerde yapma şansı yakalayabilirler. O nedenle kış tatil seçeneklerini araştırmanızı öneririz.

kış

Yaz düğünlerinin aksesuarı olan taze rengârenk çiçekler kış mevsimi düğünlerinde yerini kozalaklara bırakıyor. Düğün mekânınızı kozalaklarla süsleyebilirsiniz. Kozalakları sadece düğün mekânı süslemesinde değil nikâh şekerinden davetiye ayrıntısına kadar kullanmak mümkün. Ayrıca kozalağın düğün çiçeğinde kullanılması da farklı ve güzel bir ayrıntı.

Yazın kullanılan çikolatalı ikram kışın yerini kestane şekerlerine bırakabilir. Davetliler için de bu bir değişiklik olabilir. Kış mevsiminin gelinlik kumaşlarında en çok dantel tercih ediliyor. Kış için çok kabarık gelinlikler yerine dantellerle süslenmiş zarif bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

kış

Kış gelinlerinin vazgeçilmez detayları arasında gelinliklerin üzerine aldıkları şal ve kürkler vardır. Gelinliğin üzerine alacağınız bir kürk detayı sizi oldukça şık bir gelin yapacağı gibi soğuktan korunmanıza da yardımcı olur. Bembeyaz bir kürkün içinde prenses gibi görünebilirsiniz.

Düğün mekânı süslemesinde beyaz ve gri tonları kullanabilirsiniz. Beyaz ve gri tonları bana yetmez derseniz aralara ara renk olarak kırmızı rengi kullanabilirsiniz. Kırmızı renk objelerle yanan meşaleler mekânı olduğundan sıcak ve şık gösterecektir. Kırmızı kumaşla süslenmiş masalar, beyaz çiçekler, kozalak ayrıntıları ile mekâna canlılık verebilirsiniz. Artık kış gelini olmanın tadını çıkarmak size kalmış.

Sizce kış gelinleri başka hangi aksesuarları kullanabilir?

BU İÇERİĞE TEPKİ VER!


  • 2
    emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji
  • emoji

YORUMLAR

Kullanıcı Avatarı
/mide-botoks-uygulamasi-op-dr-kemal-hunerli-roportaj-12708.html